Zútulnite si interiér ako v Škandinávii

Vianoce sa opäť blížia a tento najkrajší sviatok roka, ktorí mnohí tak milujú, musí byť slávnosťou, ktorá zahŕňa množstvo dekorácii a útulnú atmosféru. Navodiť vianočnú atmosféru znamená, že celá rodina by sa mala zapáliť pre túto magickú atmosféru, aby čaro Vianoc bolo v celom dome.

A viete niečo o vianočnej výzdobe našich priateľov zo severu? Áno, Škandinávci majú dlhú tradíciu s krásou vianočnej atmosféry. Každý dom v Škandinávii je útulný a štýlový.

Vianočné dekoračné sviečky – príjemná atmosféra so sviečkami

Každý škandinávsky domov je osvetlený svetlom sviečok. Môžete ich mať v pohári, zdobené borovicovými vetvami,  alebo jednoducho pri okne, aby vyvolali príjemnú atmosféru. Škandinávsky štýl je najbližší prírode, takže ručne vyrobené svietniky z vetiev stromov sú žiadané. Ak hľadáte štýlovú sviečku, siadnite po ručne vyrábaných sviečkach pre domácnosť.

škandinávske vianočné dekorácie
Minimalistický ale štýlový vianočný stromček

V súlade so škandinávskymi hodnotami minimalistického štýlu sú dekorácie vianočných stromčekov skromné ​​a jednoduché. Nepreťažujte svoj strom s farebnými hračkami, hviezdami a stuhami. Všetko, čo potrebuje, je niekoľko pekných hračiek. Môžete byť kreatívny a postaviť si vlastný vianočný stromček z drevených konárov – populárny trend v škandinávskom dome.