Zamatový zamatový prehoz NFY-01 ružový s medeným vzorom

Zamatový prehoz na posteľ je vyrobený z jemného umelého zamatu, ktorý má fantastický lesk a drahý lesk. Ušľachtilé vyžarovanie zdôrazňuje eleganciu a eleganciu prehozu. Geometrický vzor je pridaný technikou razenia.


Zamat sa od ostatných materiálov odlišuje neskutočnou jemnosťou, podobnou prírodnej kožušine – preto sa z tohto materiálu vyrába bytový textil: dlho si zachováva svoj vzhľad a ľahko sa perie.


Dĺžka hromady nepresahuje 3-5 mm. Látka prehozu je hustá a hladká, preto je príjemná na dotyk. Velvet nezbiera statickú elektrinu a má dobrú priedušnosť. Navyše ide o hypoalergénny materiál, ktorý nespôsobuje alergické reakcie.
Poťah je možné zakúpiť v dvoch rozmeroch: 200×220 a 220×240 cm.Tolerancia rozmeru je +/- 5%. Materiál: 100% polyester, ktorý je možné prať pri teplote neprevyšujúcej + 30°C. Cena je za obliečku bez obliečky na vankúš.


Prémiové rady zamatu sú vyrobené z prírodného hodvábu. Takéto prehozy sú dosť drahé a v dôsledku častého prania strácajú svoj reprezentatívny vzhľad. Vďaka použitiu polyesteru cena zamatových prehozov výrazne klesla. Na dotyk sa umelý zamat takmer nelíši od prirodzeného a pri správnej starostlivosti sa životnosť takéhoto krytu niekoľkokrát zvyšuje!


Polyester, z ktorého je poťah vyrobený, je mimoriadne nenáročný na údržbu. Materiál nie je vrtošivý a znesie opakované pranie pri teplote 30 °C, nemali by ste však používať agresívne prášky a bielidlá. Farby teda zostanú žiarivé aj po desiatom praní. Zamatový poťah by sa tiež nemal žehliť, pretože môže poškodiť štruktúru vlákien: je lepšie zvoliť naparovanie.


Zamatový prehoz vytvorí v izbe útulnú atmosféru! Je to jednoduchý spôsob, ako aktualizovať interiér. Okrem toho plní dôležitú funkciu – chráni posteľnú bielizeň a vankúše pred prachom a slnečným žiarením. Keď je posteľ pokrytá zamatovou prikrývkou, miestnosť sa stáva čistejšou. Tento kryt je vhodný do moderného aj klasického interiéru, ale stojí za to zachovať rovnováhu: ak je v miestnosti príliš veľa zamatu, naznačuje to nedostatok vkusu majiteľa.
Neuveriteľná jemnosť a ušľachtilý preliv odtieňov sú hlavnými výhodami zamatového poťahu! Vnáša do domu útulnosť a príjemný pocit pohodlia.