Zábavná chlapčenská izba

Vytvorenie imaginative chlapcov spálňa pre vlastnú malú superhrdinu môže byť naozaj zábavná výzva. S malým plánovaním a kreativitou môže váš chlapec mať “super” spálňu svojich snov, ktorý sa bude cítiť rovnako dobre, keď bude starší.

Tu sú naše tipy na plánovanie perfektnej spálne pre pestujúcich chlapcov.

Spálne pre chlapcov do 12 rokov

Centrálna téma pomôže udržať dizajn zameraný. V opačnom prípade môžete skončiť s miestnosťou, ktorá je len výbuchom náhodnej farby, ktorá nemusí byť tak populárna!

Bezpečnostnou možnosťou je vyzdobiť miestnosť vášho syna v jeho obľúbených farbách futbalového tímu. Jeho tím môže tiež mať svoj vlastný dizajn tapiet, ktorý môže mať za následok rozjasnenie miestnosti, čo mu prináša extra nádych charakteru.

Chystáte sa pre zodpovedajúce pokrývky na paplóny, vankúše a závesy sú možnosťou, a dokonca môžete nájsť oficiálny tímový koberec. Výrazný koberec poskytuje veľký ohniskový bod pri vstupe do miestnosti. Na posledné dotazy skúste pridať tímové lampy a koše, obrázky niektorých jeho obľúbených hráčov a iné formy memorabílie.

Samozrejme, futbal je len jedna téma. Či váš chlapec má rád superhrdinov, zvieratá alebo priestor, sú tu fantastické možnosti.

Teenagerova spálňa

Nezvyčajný vzorovaný koberec naozaj pridáva do miestnosti. Zaujímavý dizajn vtláča osobnosť – len sa uistite, že zvyšok priestoru je pomerne jednoduchý, aby ste sa vyhli konfliktom alebo ohromeniu. Milujeme tlmené tóny doplnené o svetlé doplnky a neobvyklý nábytok pre moderný, ale útulný vzhľad.