Vzorované koberce

Transformujte svet pod nohy s vzorovanými https://www.dekorstudio.sk/Vintage-koberce-c99_0_1.htmkobercami pri výbere materiálov, látok a odtieňov. Chcete pod stolným stolíkom pre rodinnú miestnosť v miestnosti na posedenie, kde sa stretávajú rodina a hostia, potrebujete aktualizovaný koberec. Každá z našich ríše, zvitkov, diamantov alebo pruhovaných kobercov má trvanlivosť a pozývajú, aby vyzerali ako skvelý výber pre obývacie izby, duny a iné rodinné sociálne oblasti. Každý herný večer a filmový zábleskový víkend sa cíti teplý a útulný s mäkkou vlnou alebo recyklovaným vláknitým kobercom, ktorý tlmí akciu. Vzorované koberčeky vyzerajú skvele po celom dome, keď sú zmiešané a spárované s pevnými kobercami. Všetky koberce spolupracujú s nábytkom, posteľnou bielizňou a výzdobou z našich kolekcií domácich nábytkov v keramickej hale.

Pri výbere koberčekov pre oblasť, ktoré chcete používať v celom dome, vyberte vzorované koberčeky, ktoré zdôrazňujú farbu, vankúš alebo farbu steny v priestore, ktorý zdobiate. Pre podhodnotený vzhľad si vyberte súčasné koberce v núdzovom a monochromatickom prevedení s nízkymi kľúčovými vzormi, ktoré nechávajú ostatné nábytok najväčšiu pozornosť. Je obvyklé, že červené a iné živé farby sa používajú v jedálňach, kde sa hovorí, že teplé farby stimulujú chuť do jedla. Svetlý koberec v jedálni je v skutočnosti ideálnym spôsobom, ako pridať farbu farby a zároveň udržať minimalistický vzhľad stolíka, stoličiek a konzolovej tabuľky. Svetlé koberce dodávajú energiu a energiu, aby usadili kancelárie plné koženého a tmavého dreva.

Barová oblasť je ďalším nádherným miestom na používanie vzorovaných kobercov. Oblasť priamo pred rušným domovským barom vidí veľa premávky a rozliatia. V tejto oblasti použite koberček odolný voči škvrnám, aby ste chránili podlahu nižšie. Položte ďalší koberec za bar, aby ste ponúkli polstrované miesta pre barmana a hostí. Vintage a formálne vzorované koberčeky vyrobené z moderných materiálov dávajú krajinemu klubu pocit vašim zábavným miestnostiam a súčasne ponúkajú funkcie ako udržateľnosť, jednoduchú starostlivosť a trvanlivosť.

Vyberte dlhotrvajúce veselé koberce, ktoré majú dlhé podlahové krytiny na konci postele. Zomieranie priestoru nezahŕňa skutočný vesmírny priestor. To znamená, že priadze sú farbené v rôznej farbe pozdĺž ich dĺžky, aby vytvorili zaujímavé, viacfarebné koberce. Koberce s rukami a priadzované koberce majú charakter a trvalú farbu a nadčasové vzory pracujú s rôznymi štýlmi postelí a čiapočky. Je pekné mať plyšový vlčicový koberec medzi posteľou a kúpeľňovou časťou v master suite. Súčasný koberec vytvára mäkkú chodbu pri obliekaní alebo prechádzaní medzi miestnosťami neskoro v noci.

Keď nie je miesto pre veľké vzorované koberec, ale ste zamilovaní do vzhľadu, umiestnite menšiu verziu svojho obľúbeného štýlu vo vstupnej alebo kuchynskej oblasti. Využívate výhody farebných a dizajnových prvkov, ktoré súčasné koberce prinášajú do obytných priestorov. Kilim štýle, recyklované vlákno a koberce v štýle dhurrie sú vhodnými možnosťami pre vstupné chodby a kuchyne. Sú nízko profilované, takže nezakrývajú dno dverí ani nízke skrinky. Keď sa používajú s našimi kobercami, odporúčame moderné koberčeky, ktoré vytvárajú protišmykové podlahové krytiny nad dlaždicami a kamennými foyermi a vstupnými halami.

Všetky naše súčasné koberce sú vybrané tak, aby sa miešali a prispôsobili našim rozsiahlym zbierkam drapérií. Ak máte radi prírodné vlákna, použite vzorovaný vláknitý koberec s ľanovými záclonami. Ak chcete vo svojich formálnych izbách viac sofistikovanosti, pár zdobených vzorov žakárových kobercov s priadzami potiahnutými hodvábnymi závesmi. Vzorované koberce pracujú s akýmkoľvek drapery štýlom nastaviť celkový tón miestnosti. Použite závesy a koberčeky v podobných farbách, aby fungovali ako pozadie pre iné zariadenie. Pre väčšiu drámu používajte bohato vytesané koberce a záclony, ktoré sa navzájom kontrastujú alebo dopĺňajú.