Vyberte si nové závesy

Závesy sú dostupné v rôznych farbách a štýloch. Môže byť ťažké zvoliť si správnu farbu závesov. Máme však pre vás niekoľko šikovných rád.

Aj detská izba môže byť doplnená krásnym závesom. Záves chráni pred prenikaním svetla a poskytuje správnu atmosféru pre detské sny.

Farba môže mať významný vplyv na atmosféru v miestnosti v každom dome. V tomto blogu skúmame dôležitosť výberu farby záclon, ktorá doplní váš štýl a celkový vzhľad a dojem z vášho domova.

Závesy môžete jednoducho kombinovať aj s prehozom na posteľ a vytvoriť tak jednotný štýl.

Typ miestnosti alebo priestoru tiež určuje, ktorá farebná opona funguje najlepšie. Popové farby ako žiarivá oranžová, modrá, žltá a ďalší zoznam sa vo všeobecnosti do vašej spálne neodporúčajú, pretože vás môžu v noci prebudiť. Subtílna zelená by bola lepšou voľbou pre upokojujúci efekt alebo prašná ružová na zvýšenie tepla v miestnosti.

Svetlé závesy sú veľmi populárne tým, že sú jemné a elegantné, a navyše vytvárajú malú miestnosť, ktorá vyzerá väčšia. Svetelné závesy majú tiež viac možností látok. Môžu byť vyrobené z tekutého materiálu pre nadčasový klasický vzhľad.