Vyberte si najlepší vankúš

My veríme, že každý si zaslúži pokojne spať každú noc a až donedávna si neuvedomil význam vankúša! Tak sme sa rozhodli urobiť nejaké prieskumy  o podpore spánku. Tu je to, čo sme zistili o najlepšom vankúši, najlepší vankúš na bolesti chrbta a krku:

Vankúš na každú spaciu pozíciu:

Bočné pražce: Najlepším vankúšom pre bočné pražce je väčší a pevnejší vankúš, ktorý zabezpečuje vyrovnanie a vyplňuje medzeru medzi hlavou a krkom. Celkový telový vankúš je tiež skvelý spôsob, ako zabezpečiť, aby celé telo bolo na správnom mieste ako odpočinok.

Žalúdočné pražce: Žalúdočné pražce by mali používať mäkký (zvyčajne 100% dole) vankúš, ktorý je takmer plochý a ktorého náplň sa môže ľahko prispôsobiť pri pohybe hlavy a krku po celú noc.

Špeciálne vankúše:

Bolesť chrbta a krku: Tento telový vankúš môže poskytnúť úľavu tým, ktorí trpia chronickou bolesťou krku a chrbta. Vlastná polyesterová vláknová výplň sa rýchlo zotaví z kompresie a pomáha rovnomerne rozložiť hmotnosť. Najlepší vankúš na bolesti chrbta a krku je ten, ktorý nie je príliš mäkký a nie príliš pevný, ale niečo uprostred, ktoré poskytne komfort len ​​správne množstvo pohodlnej podpory.

Stres: Tento 10-v-1 posteľný vankúš môže byť použitý bočné, chrbtové a žalúdočné pražce. Môžete pohodlne odpočívať v akejkoľvek polohe.

Zníženie tepla: Pre tých, ktorí majú tendenciu prehrievať v noci, tento vankúš pomôže ochladiť vás. Jeho technológia iCOOL s trvalou pamäťovou penou robí chladnejšie ako klasická pamäťová pena!

Anti-chrápanie: Zastavte udržanie vás a vášho partnera v noci! Anti-chrápací  vankúš so spletenou penou pomáha znižovať chrápanie tým, že udržiava polohu hlavy a krku. To udržuje dýchacie cesty otvorené, vyhladzuje dych a pomáha vám dosiahnuť pokojný nočný spánok, o ktorom ste snívali.

 

Celková podpora tela: Ak dávate prednosť spánku alebo spánku sedieť, alebo len vychutnať leňošenie v posteli s dobrou knihou, potom ste splnili svoj zápas.  sú nastaviteľné a majú nekonečný počet nastavení. Tento klinový vankúš podporuje opierku, boky, nohy a nohy a môže byť použitý v niekoľkých rôznych pozíciách na základe vašej činnosti; spať, pracovať, čítať alebo ležať. Môžete ho tiež nastaviť na podlahe. A nakoniec, tento vankúš v tvare písmena U obopína vaše telo tak, aby ho udržal na mieste a poskytuje podporu od hlavy po špičku.

Hypoalergénne: Pacienti s alergiou alebo astmou by mali používať vankúš, ktorý ochráni baktérie a znižuje roztoče.