Vyberte si koberec, ktorý vám bude dlho slúžiť

Srdce vášho domova

Koberec je srdcom vášho domova. Nastavuje tón pre miestnosť, ktorú si vyberiete, najmä vo vašej obývacej izbe. Keďže trávite veľa času v obývacej izbe ako rodina, zamyslite sa nad farbou, ktorá sa bude riadiť rodinnou atmosférou. Ste živý vo svojej obývacej izbe, alebo je to miestnosť, ktorú všetci radi používate ako miesto odpočinku a odpočinku?

Trendy farieb

Pozrite sa na rôzne farebné trendy, ktoré sú aktuálne! Vedieť, čo je populárne a mať predstavu o tom,  vám poskytne lepšiu predstavu, o tom čo hľadáte. Začnite vytvárať nápady, aby ste našli trendy, ktoré sa vám páčia, a zistite, čo je podobné vo vašich farebných kombináciách.

Použitie

Výber farby má veľa spoločného s rôznymi prvkami, ktorým bude koberec vystavený. Vyberte tmavšiu farbu, ak máte malé deti, aby skryli škvrny. Ak máte domáce zvieratá, premýšľajte o tom, čo môže skryť špinu alebo blato. Ak sa na vás nevzťahuje žiadna z uvedených skutočností, premýšľajte o večierkoch, hosťoch, topánkach atď.

Dlhotrvajúci

Vzhľadom k tomu, farba vášho koberca je niečo, čo budete mať po dlhú dobu, vyberte niečo, čo skutočne vydrží. Ak ste práve objavili šedý trend, výber šedého koberca nemusí byť ideálny. Vyzdvihnite farbu, ktorá bude trvať, a nie niečo, čo vás bude po krátkom čase unavovať.