Vyberáme koberec

Plánovanie dopredu

Pomôcť vám vybrať perfektný koberec pre vašu rodinu a životný štýl je našou prioritou, a preto sme spolu zostavili zoznam najdôležitejších vecí, ktoré je potrebné zvážiť predtým, než sa vydáte k predajcovi.
farba

Vzhľad farby sa môže meniť v rôznych prostrediach, takže je dôležité, aby ste si pred prijatím konečného rozhodnutia pozreli vybranú vzorku pri dennom svetle a umelom osvetlení. A pamätajte; tmavšie farby môžu spôsobiť zmenšenie miestnosti, zatiaľ čo svetlejšie farby môžu vytvoriť pocit priestrannosti.

Cena a kvalita

Koberec je jednou z najdostupnejších možností parkovania. Obvykle sa uvádza v lineárnych metroch (dlhá 1m x šírka 3,66m – rozmery štandardného koberca). Pre prevod na štvorcový meter rozdeľte o 3,66.

Ak chcete zabezpečiť kvalitu, pozrite sa na nezávislý ratingový štítok nezávislej Austrálskej klasifikácie kobercov na zadnej strane vzorky.

Trvanlivosť a triedenie

Ubezpečte sa, že všetky naše koberce sú mimoriadne odolné. Najlepším spôsobom, ako merať trvanlivosť, je hľadanie nezávislého triedenia, ako je schodisko ACCS Residential Extra Heavy Duty Plus, 6-hviezdičkový štítok, ktorý nájdete na zadnej strane našich kobercov.

Vlny vs. roztok nanesený nylon (SDN)

Je to víťazstvo / výhra naozaj. Koberec Wool a SDN je odolný proti opotrebovaniu, luxusný podošva a vyznačuje sa odolnosťou voči škvrnám.
Najväčšou výhodou koberca SDN je jeho schopnosť držať farby v oblastiach vystavených dlhým obdobiam priameho slnečného žiarenia.
Vlna je hypoalergénna, protipožiarna a pomáha prirodzene regulovať vlhkosť, vytvára teplo, suchý a zdravý domov.