Vône do domu

Po prvé, vezmite si čas vyčistiť celý domov zhora nadol, aby ste mali obrovský vplyv na vôňu svojho domova. Pravidelným čistením doma predávajúci zostáva na vrchole stale, zamračeného vzduchu, ktorý môže prežiť v domácnosti.

Citrus. Citrusové plody, ako sú citróny a pomaranče, čuchajú čerstvé a sú odolnejšie ovocie s dlhotrvajúcimi vôňami, ktoré sú mimoriadne voňavé.

Bylinky. Použitie vonných bylín môže tiež priniesť osviežujúci, známy zápach na nos. Zavádzanie rozmarínu, tymianu alebo bazalky v domácnosti pri predaji, najmä v kuchyni, vytvorí teplo a príjemný pocit.

Vanilka. Tam je niečo o vanilke, ktorá robí miestnosť útulnú. Uchopte vanilkovú sviečku alebo vytvorte vlastnú vôňu pomocou vanilkovej fazule alebo extraktu. Môžete použiť extrakt mandlí alebo mäty, aby ste priniesli aj novú vôňu.

Zelený čaj. Obnovte svoju myseľ s ostrým, živým arómou zeleného čaju, ktorý sa používa na obnovenie harmónie.

Borovica a céder. Borovica a céder sú dva voňavé stromy, ktoré môžu byť použité na vytvorenie komplexnej arómy, ktoré sú obzvlášť pekné na použitie počas prázdnin a zimných mesiacov.

Tieto vône sú ľahšie vyriešené, menej rušivé a tým viac prispievajú k výdavkom. Pri rozhodovaní o tom, akú vôňu funguje najlepšie pre váš domov, vziať si z miesta vášho odkazu. Napríklad, môžete použiť borovica a céder pre dom v lese, ale nie na pláži.

Sviečky. Voskové alebo olejové sviečky strategicky umiestnené okolo domu môžu rýchlo osviežiť vzduch v miestnosti.
Rozprašovače. To je skvelý produkt, ktorý môžete použiť v kúpeľni. Voňavý olej sa uvoľňuje do vzduchu cez tyčinky v priebehu času. Avšak, difuzér rákosu sa môže dostať v malých miestnostiach a mal by byť vymenený, keď sa vôňa rozptýli.

Nasypte hrnce. Pri dychovom hrnci môžete ľahko urobiť domácu pach úžasnú. Ak chcete použiť tento produkt, premiešajte niekoľko vonných prísad s vodou a potom ich vložte do panvice na kachle. Vyskúšajte to pred ďalším otvoreným domom.

Deodorizačné disky. Tie zastavia zlé zápachy na menších miestach, napríklad v šatníku, v bielizni alebo pod umývadlom.

Potpourri. Potpourri je zmes sušených lístkov a korenín, ktoré môžu byť umiestnené v miske alebo v malých vreciach okolo domu, aby sa osviežili.