Vianočné vence

Veniec je klasický vianočný nápad zdobenia predných dverí. Môžete si zakúpiť vianočný veniec, ktorý je vopred zdobený, alebo ak chcete, aby bol jedinečný, môžete si to urobiť sami. Tu je niekoľko tipov, ako vytvoriť vianočný veniec:

 

Zakúpte obyčajný evergreenový venček z obchodu s remeselnými výrobkami.

Použite lepidlo na pripevnenie borovicových šištičiek, bobúľ, zvonov, stuh a iných vianočných ozdôb, ktoré chcete použiť.

Pripevnite drôtenú slučku okolo vrchu venca (pod ozdobami, aby ste nevideli drôt) a zaveste venček zo slučky na vešiakovom vešiaku.

Ak chcete vytvoriť personalizovaný vianočný dverný veniec, zakúpte si malé rámčeky, naskenujte vo svojich obrázkoch Santa od chvíle, keď ste boli dieťa, rozrežte ich na veľkosť a zaveste ich na celý venček. Tieto dokonalé dekorácie vianočných dverí, ktoré môžete dať ako darček rodičovi alebo starému rodičovi.

Môžete tiež vytvoriť trojitý veniec pre vaše dvere tým, že dva menšie vence a jeden, ktorý je o pár centimetrov väčší. Pre ich súdržný vzhľad je možné ich navzájom zjednotiť, alebo ak ich chcete trochu rozmiešať, vyzdobte ich inak, čím sa každý z nich stane unikátnym. Namiesto použitia drôtu na pripevnenie vášho venca ku dverám zaveste na vešiak dverí jeden z malých veniec pomocou 12 “pásky. Prilepte väčší veniec na malý pomocou kúsok pásky, aby visel niekoľko centimetrov pod malým vencom. Pripojte druhý malý venček rovnakým spôsobom ako veľký veniec. Ak nechcete, aby ste si ho mohli vyrobiť, môžete si tiež zakúpiť závesný trojramenný vešiak.