Vianočné dekorácie

Vianočná výzdoba nad obrubou

Mnohí ľudia visia nad svojou mantelkou. Niektorí visia zrkadlo. Iní môžu zobrazovať televízor s plochou obrazovkou. Čokoľvek tam je, je pravdepodobné, že tam je aj hrebeň! Zvážte zloženie celoročného prvku a jeho nahradenie vianočným vencom. Milujeme vzhľad tohto vianočného Berryho veniec, pretože pridáva farbu popu na stenu a okamžite čerpá vaše oko do krídla. Vianočný veniec Berry vkusne korešponduje s rustikálnym dovolenkovým dekorom, červenou a bielou vianočnou výzdobou alebo, ak ide o minimálny dizajn v tomto roku, je to jasné a slávnostné, aby bol jediným dovolenkovým dekorom, ktorý zobrazujete.

Keď sme na tému krídla, povedzme mantelové girlandy. Môžete jednoducho tkať vianočný girland medzi položkami, ktoré sú už na vašej mantelke (sviečky, rodinné fotografie atď.), Alebo môžete nahradiť tie celoročné položky so sezónnym dekorom (viac o tom nižšie).

Ak chcete, umiestnite vianočný mantel girlanda, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby sedela na vrchole. Má meranie 6 ‘dlhé a 18 “hlboké a je vopred zdobené sortimentom červených, zelených a zlatých ozdôb, listov magnólie, borovicových šištičiek a umelých červených bobúľ. Stačí si to posadiť na krbovú krabičku, umiestniť medzi koľajničky niekoľko koordinačných sviečok a sviečok a budete mať okamžitú dovolenku.

Rádi sme rotovali celoročnú mantelovú výzdobu, ako napríklad rodinné fotografie, so špeciálnymi sezónnymi predmetmi. Zvážte zobrazenie obľúbených vianočných ozdôb, ako sú tie, ktoré sú príliš veľké na to, aby sa pohodlne zapadali na strom, alebo dokonca milované plnené hračky alebo bábiky z detstva vášho detí alebo detí. Možno sú tu nejaké špeciálne vianočné knihy alebo fotografie s motívom Vianoc, ktoré si môžete zobraziť medzi vašimi osvetlenými mantelkami.

Zlaté vianočné ozdoby
Pre vianočný displej s klenotom, položil na vrchole červený a zlatý vianočný šál. Je krásne ozdobený slávnym cesmínskym vzorom a má zlatý hrebeň a zlaté strapce, ktoré visia z konca. Na koncoch krídla sa zbiehajú zlaté kovové vianočné lampióny, ktoré sú tvarované ako darčeky, ktoré sú na vrchole s kovovými lukmi. Lucerny obsahujú sviečkovú sviečku stojacu v mini veniec zdobený bobuľami. Po zadnej strane krídla pridajte niekoľko osvetlených vianočných veniec, aby ste svojmu displeju dali určitú hĺbku. Predstavte si pár zlacených dekorácií sobov priamo v strede vášho vianočného mantelového displeja, aby ste dokončili vzhľad.