Vaša perfektná astrológická paleta farieb

Či už je Merkúr vo fáze jeho pokojnej astrologickej plavby, myslíme si, že by sme vám mali povedať pravdu o farbách, ktoré by vaše znamenie malo a nemalo nosiť, pre dosiahnutie vnútorného pokoja.

Farby ktoré zodpovedajú vášmu zverokruhu, berú do úvahy niekoľko vecí, takže pokiaľ ide o výber dekorácii, ktoré máte mať doma, musíte mať na pamäti, že ide skôr o paletu ako o jednoliate dekorácie. Farba, ktorú nosíte hovorí veľa o vašej osobnosti Váh alebo osobnosti Býka. Čo poviete na takúto teóriu farieb?

Nezabudnite však, že výberom nesprávnej farby pre dané astrologické znamenie sa snažíme vyhnúť za každú cenu. Tu sú najlepšie a najhoršie farby pre vaše znamenie zverokruhu.

 

Paleta farieb Barana

Sebavedomý, mrzutý Baran. Nosíte svoju vášnivú energiu. A tieto rukávy by mali mať sýte farby, ako je krvavá oranžová, červená a dokonca aj tmavofialová. Niet divu, že ohnivý Baran, ktorý pochádza z Marsu, by mala nosiť farbu, ktorá predstavuje oheň a krv. Ak je však oheň a síra pre nedeľné obedy príliš veľa, skúste sivobiele a smotanové farby, ktoré upokoja aj tie najchaotickejšie Barany. I keď to môže prekvapiť aj všestranných Baranov, čierna farba je farbou, ktorej by ste sa mali vyhýbať ako námestiu Times Square v Santa-Con. Čierna sa dobre neharmonizuje s ostatnými a predstavuje Saturna, vášho prísažného nepriateľa. Vyvarujte sa tiež bielej a ružovej farbe. Tieto farby stlmia vašu nezávislú a tvorivú povahu.

Paleta Farieb Vášho Zverokruhu – Červená, Kamelová, Horčicová, Hrdzavá, Tmavofialová

No-no Paleta Farieb Vášho Zverokruhu – Čierna, Biela, Ružová

 

Paleta farieb Býka

 

Ak existuje nejaké znamenie, čo bude vyzerať výnimočne v ružovej, sú to práve Býky. Spoľahlivý, trpezlivý a uzemnený Býk by sa mal obliecť do úspechu vo farbe, ktorá otrasie ich zodpovednou stránkou, ale stále zostane priviazaná k Zemi. Aké lepšie farbymôžu byť na dosiahnutie tohto vzhľadu než šumivé ružové farby, a ak skutočne cítite odvážne tak voľte gaštanovú farbu. To neznamená, že musíte vymazať ostatné zmysluplné farby zo svojho šatníka, aj keď ste Býk. Biela a čierna sú dve farby, ktoré vám pomôžu dospieť k praktickým a stabilným rozhodnutiam. Červená však nie. Oblečte sa do červena a vaša typická vyrovnaná povaha sa zmení na niektorú z vašich menej príťažlivých vlastností, ako je tvrdohlavosť.

Paleta Farieb Býka – Čierna, Žuvačková ružová, Tmavo zelená
No-no Paleta Farieb Býka – Červená, Filaová
 

Paleta farieb Blížencov

 

Farby, ktoré by mali Blíženci nosiť, sú…

Jemný, láskavý, ale niekedy nerozhodný Blíženci. Prirodzene kreatívny potrebujete farbu, ktorá symbolizuje tvorbu a akú lepšiu farbu si zvoliť než zelenú. Zelená prichádza v toľkých rôznych odtieňoch, že aj tí najchudobnejší Blíženci si svoj obľúbený kúsok dokážu rýchlo zohnať. Biela a ružová sú ďalšími farbami, ktoré sa dajú do mixu zakomponovať, keď cítite potrebu vyjadriť sa. Ak však potrebujete nejaký čas mimo zhonu kreatívneho procesu Blížencov, nebojte sa siahnuť po čiernej. Pomôže vám urobiť niekoľko tvrdých rozhodnutí a udržať úzkosť na uzde. Takže aj keď máte pocit, že vás čierna nereprezentuje ako kreatívnu, pamätajte na trendy Blížencov, čierna je vždy nová čierna. Všetka dobrá kreatívna energia sa môže s nepokojne zafarbiť na červeno a farby , takže týmto farbám sa vyhýbajte ak chcete mať pokoj na duši.

Paleta Farieb Blížencov – Svetlozelená, Biela, Ružová
No-no Paleta Farieb Blížencov – Červená, Oranžová

 

Paleta farieb Raka

Farby, ktoré by mal Rak nosiť, sú…

Dieťa luny, vaša starostlivá a citlivá povaha potrebuje farbu, ktorá predstavuje odliv a príliv. Hoci sa voda môže zdať pokojná, nezabudnite, že v prúde je sila. Vaša paleta farieb zverokruhu by mala odrážať krásny deň na pláži. Modrá pre vodu, biela pre piesok a žltá pre slnečný deň. Žltá farba, ktorá predstavuje vašu planétu, je priaznivá pre Jupiter. Všetka čierna spôsobí, že sa budete cítiť pesimisticky a pochmúrne, takže sa jej za každú cenu vyhnite. Potrebujete plynulé obrysy, kvetinové vzory, teplé žlté farby a príležitostné malé červené šaty, aby ste sa znovu nabili a sústredili.

Paleta Farieb Raka: Morská zelená, Modrá, Biela, Horčicová
No-no Paleta Farieb Raka: Čierna, Purpurovočervená

 

Paleta farieb Leva

 

Farby, ktoré by mal Lev nosiť, sú…

Silne odhodlaný, sebarealizátor Lev. Nič vám nebráni tomu, aby ste sa ujali vedenia, takže potrebujete farby, ktoré vám to umožnia spraviť štýlovo. Tak odvážny, ako keby ste vládli Slnku, by ste mali nosiť oranžovú a žltú farbu, keď plánujete dohodnúť obchod a potrebujete ohúriť vaše publikum. Pri najbližšom nakupovaní premýšľajte o licenčných poplatkoch a siahajte po purpurových, červených a zlatých. I keď nie je veľa takých farieb, ktoré by Lev nevedel vyzdvihnúť, držte sa radšej ďalej od pastelových a béžových odtieňov. Premenia vašu silnú osobnosť z charizmatickej na prostú a vyčerpávajúcu,

Paleta Farieb Leva: Tmavofialová, Zlatá, Oranžová, Medená
No-no Paleta Farieb Leva:  Svetloružová, Svetlomodrá, Biela

 

Paleta farieb Panny

Farby, ktoré by mali nosiť Panny, sú…

Dávate si záležať obzvlášť na tom, ako komunikujete so svetom. Nemáte čas na pochabosť a nerozhodnosť. Farby, ktoré vám prilepšia a stanú sa vašími zbraňami, sú vyhradené farby ako hnedá, šedá a svetlé farby ako broskyňová, svetloružová, svetlo modrá, zelená a samozrejme čierna. Miešanie čiernej a zelenej je pre Panny ideálnym spôsobom, ako pridať trochu farby a pritom zostať zameraný na danú úlohu. Nezvyknutý vystupovať zo svojej rutiny, sa Panny môžu cítiť nesvoji, keď experimentujú s výraznejšími farbami, takže sa vyhnite červenej a  zostante verný svojej povahe. Neublížilo by však, keby ste do mixu občas pridali námornícku modrú.

Paleta Farieb Panny: Čierna, Sivá, Broskyňová, Svetlomodrá
No-no Paleta Farieb Panny: Červená, Oranžová, Hrášková

 

Paleta farieb Váh

 

Farby, ktoré by mali nosiť Váhy, sú…

Jemné a inteligentné Váhy v živote neustále hľadajú harmóniu a symetriu. Nezvyknú byť pochmúrni alebo nejakí extra, a ich ideálne farby zodpovedajú harmonickej a vyváženej estetike. Pre dobré vibrácie je dobrou voľbou biela, hnedá a ružová. Čierna je tiež úplne na mieste pre väčšinu Váh, ktorí sa snažia udržať to klasické a elegantné. Ak je jedna vec, ktorá vyhodí Váhy z miery je miešanie a prispôsobovanie sa mnohým výrazným farbám. Toto narúša rovnováhu, ktorú si Váhy chcú neustále udržiavať. Zostaňte teda jednoduchí a nenoste súčasne viac ako dve farby a strihy

Paleta Farieb Váh: Pastelová ružová, Krémová, Čierna
No-no Paleta Farieb Váh:  Neónové farby

 

Paleta farieb Škorpióna

 

Farby, ktoré by mal Škorpión nosiť, sú…

Vynaliezavý, statočný a príležitostne (v poriadku, viac ako príležitostne) tvrdohlavý Škorpión, váš štýl a chuť sú bezkonkurenčné a často vyvolý v ľuďoch otázky. Osobnosť Škorpióna je vášnivá, čo zvyčajne znamená, že aj šatník je podobný. Dajte pozor na sexy siluety v tmavo fialovej, gaštanovej, hrdzavej a čiernej farbe. V podstate, Škorpión, nasaď si Rhiannon. Vaše oblečenie je úplne závislé od vašich intenzívnych názorov a nálad, takže bledé a svetlé farby sa nezhodujú s tým, čo cítite. Nebojte sa kombinovať jedinečné kúsky, ste odborník na vyvolávanie otázok v ľuďoch.

Paleta Farieb Škorpióna: Fialová, Ohnivá oranžová, Červená, Čierna
No-no Paleta Farieb Škorpióna: Žuvačková ružová a Biela

Paleta farieb Strelca

Farby, ktoré by mal Strelec nosiť, sú…

Ak optimistický a energický Strelec ako vy, so svojím šatníkom nevyžaruje teplo, nežijete naplno. Rozjasnite miestnosť svojou pracovitou osobnosťou a plným spektrom farieb. Zmiešajte červenú a kráľovskú modrú farbu, ak máte pocit, že potrebujete ďalšiu dávku energie, ale vyhnite sa čiernym a matným farbám, ktoré úplne zmenia vašu náladu na najhoršie.

Paleta Farieb Strelca:  Šafránová, Nevädzovo modrá, Oranžovo žltá
No-no Paleta Farieb Strelca:  Čierna, Zelená, Ružová
 

Paleta farieb Kozorožca

 

Farby, ktoré by mal Kozorožec nosiť, sú…

Kontemplatívny Kozorožec, potrebujete šatník, ktorý vám pomôže urobiť tie tvrdé rozhodnutia, nad ktorými rozjímate. Takže sa držte farieb, ktoré sú minimalistické a praktické. Šedá, khaki a námornícka modrá sa postarajú o opatrného Kozorožca, ale nebojte sa nosiť taktiež červenú, keď máte chuť skočiť do neznáma. Avšak vyhnite sa žltej za každú cenu, všetko, čo urobí, je, že vaša osobnosť Kozorožca bude nepokojná a roztržitá.
Paleta Farieb Kozorožca: Sivá, Tmavomodrá, Biela, Khaki, Čierna
No-no Paleta Farieb Kozorožca: Žltá, Neónová, Fialová

 

Paleta farieb Vodnára

 

Farby, ktoré by mal Vodnár nosiť, sú…

Ste zasnený rozlietaný Vodnár, ktorý je pripravený vzlietnuť do výšin. Takže premýšľajte moderne, elegantne a s nadhľadom. Keďže patríte medzi oblaky, premýšľajte o všetkých farbách, ktoré vás tam privedú. Váš šatník by mal odrážať spôsob, akým svetlo interaguje s mrakmi a oblohou. Elektrické modré a strieborné obrysy. Aj keď môžete vyzerať super vo všetkom čiernom, vyhnite sa tomu ak sa to dá. Vaše osobnostné rysy Vodnára vám umožňujú silu myslenia vpred pre nosenie jasných vzorov, ktoré ťahajú pohľady.

Paleta Farieb Vodnára: Strieborná, Svetlomodrá, Žltá, Biela, Fialová
No-no Paleta Farieb Vodnára: Čierna, Oranžová, Zlatá 

Paleta farieb Rýb

 

Farby, ktoré by mali Ryby nosiť, sú…

Ste mystické a emocionálne Ryby, takže vaše oblečenie by to aj malo dokazovať. Žltá je farba fandenia a optimizmu a je ideálna pre chvíle, keď sa dostanete do pochmúrnej nálady. Vždy s optimizmom sledujte svetlé farby ako svetlofialovú a broskyňovú, ktoré vám pomôžu zostať na svetlej strane života. Odvážne a hlboké farby iba zvýraznia vaše tendencie vyvolávať drámy, takže sa im za každú cenu vyhnite.

Paleta farieb Rýb: Broskyňová, Cukríková modrá, Svetlofialová, Biela
No-no Paleta farieb Rýb: Červená a Modrá