Upratujte garáž pred dovolenkou

S prázdninovou sezónou sa naše myšlienky obracajú na dobré jedlo a čas prežitý s rodinou. Keď priatelia navštívia v tomto ročnom období, zvyčajne premýšľame o izbách, ktoré vidia najviac, ako je obývacia izba, kúpeľňa a kuchyňa, nie? Zle. Tu je niekoľko dôvodov, prečo je garáž najdôležitejšou miestnosťou vo vašej domácnosti počas prázdnin a ako ju môžete ľahko upratať.

Prečo je najdôležitejšia garáž:

Je to vaša skladovacia miestnosť pre zimné vybavenie. So snehom prichádzajú mokré nástroje. Z nástrojov, ktoré používate na vyčistenie auta do sánok na mokré kabáty, je vaša garáž určená pre všetky veci, ktoré nechcete sledovať do zvyšku vášho domova. Nie je miestnosť, ktorá sa používa, často si zaslúži mať dobrú organizačnú štruktúru určenú na to?

Vaši hostia uvidia neporiadok. Zatiaľ čo sa môžete venovať toľko úsilia tomu, aby sa hostia nemuseli pozerať v garáži, nie je prekvapením, že tam bude prípad, v ktorom musia ísť do garáže. V tom okamihu nebude spochybňovať množstvo rozpakov, ktoré budú pretekať celým telom. Prečo to robíte ročne? Niekoľko jednoduchých aktualizácií môže pomôcť odstrániť vaše rozpaky a výrazne zvýšiť efektivitu vášho garážového úložného priestoru.

 

Pridajte systém regálov s háčikmi. V tomto ročnom období nepotrebujete nič v garáži. Váš skladovací systém by mal byť jednoduchý a pohodlný. Použite systém háku na regály, aby ste nezapratali  garáž. Inštaláciou hákového systému pre položky, ako sú snežné lopaty, kabáty a sane.

Pridajte rozkladacie police pre jednoduchý prístup. Pokiaľ ide o tematiku dostupnosti, rozbalovacie regály vám uľahčia vašu organizačnú hru. Sú dokonalým riešením pre položky, ktoré chcete dostať z podlahy, ale stále vo výške, kde ich môžu deti dosiahnuť. Drop shelf je ideálnym miestom pre mokré topánky alebo rukavice. Pre ešte väčšie pohodlie priraďujte každému dieťaťu svoje vlastné police, kde si môžu dať svoje mokré oblečenie a topánky, takže sa nikdy nerozmýšľate o tom, kde je položka znova.

Prečo čakať na svojich hostí, aby videli vašu neorganizovanú, škaredú garáž? Upratujte ešte dnes najdôležitejšiu miestnosť v domácnosti.