Tipy na letné upratovanie

1. Odstráňte vyčerpanie (s odsávačom)

Ušetrite čas a vyčerpanie pracej tvrdohlavej sprchovej formy a múky – zabránite jej predovšetkým. Jednoducho nechajte váš kúpeľňový ventilátor bežať počas kúpeľa alebo sprchy a 30 minút potom.
2. Zastavte nečistoty vo svojich stopách

Najlepšia domáca investícia v lete, , je robustná nylonová rohož. Pravidlo bez topánok tiež pomáha znižovať nečistoty.

Tip

Vytvorte miesto v blízkosti vchodu do vášho domova, kde môžete ľahko a ľahko vyzdvihnúť topánky.
3. choďte bezstarostne

Používajte čistiaci prostriedok na sprchovanie, ktorý vám robí prácu, ako napríklad čistiaci prostriedok na čistenie spŕch. Striekajte ho denne, aby ste zabránili vytváraniu vápna, mýdlovej múčky a špiny bez nutnosti čistenia. Jednoducho postriekajte a odchádzajte a budete mať viac času, aby ste si užili svoje leto!
4. Choďte na zrkadlovú hliadku

Zrkadlá neustále zamieňajú a zbierajú prach a špinu v lete kvôli vysokej vlhkosti. Vytvorte okruhy niekoľkokrát za týždeň a vyčistite všetky sklenené plochy v jednom poklese.
5. Rýchlosť čistiť toalety

Čistenie toaletných misiek môže byť ťahom, najmä v lete, keď majú kúpeľne tendenciu pary. Tráviť menej času čistením toaliet . Textúrovaná čistiaca podložka skracuje čas strávený drhnutím a dlhá rukoväť drží ruky ďaleko od okraja.
6. Odstraňovač papiera

Letné domovy zhromažďujú papier všetkých druhov – príplatky, potvrdenia, suveníry atď. 

Nezabudnite označiť tašku s menom a rokom vášho dieťaťa.
7. Filtrovať prach, nie vánok

Klimatizácia vám prinesie viac, než ochráni váš domov. Umožňuje vám udržať okná zatvorené a prach zostáva vonku. Ak chcete ušetriť peniaze a dávať prednosť oknami otvoreným pre tento chladný letný vánok, použite okenné filtre, ktoré udržiavajú vo vzduchu vzdušné častice a prach z vášho domu.
8. Odsávajte páchnuce odpadkové nádoby

Vyhýbajte sa pachovým vôňam, ktoré sú v letnom horúčavách ešte horšie tým, že na spodnej strane odpadu skladujete extra vložky na ochranu proti úniku a úniku. Leto je tiež skvelý čas na rozstrekovanie odpadkových plechov vonku hadicou a malým množstvom mydlových misiek a urobte to pri umývaní auta.
9. Priložte riad

Tradičné riad, to je. Môžete stráviť viac času požívať letné párty a menej času robiť pokrmy, keď používate papierové riad pre vaše zhromaždenia.