Šťastné farby

Šťastné farby v domácnosti môžu rozjasniť váš výzdobu alebo náladu. Používajte veselé farby, ktoré zdobia vašu kuchyňu, kúpeľňu alebo izby.

Usmievajte sa s týmito odtieňmi vo svojom dome

Každý má svoju vlastnú paletu, ale niektoré odtiene sú v skutočnosti povedané, aby sme sa cítili lepšie ako ostatní. Môžete použiť tieto “šťastné farby” vo vašom šatníku alebo vo vašej domácnosti – v skutočnosti sa tieto teplejšie, jasnejšie tóny očakávajú, že nastavia interiérové ​​zdobenie a módne trendy na rok 2018. Pozrite sa na presný odtieň, ktorý si vyberiete, tóny radostných farieb vás môžu zlákať.

Pravdepodobne nebude žiadnym prekvapením, že žltá je ďalšia “šťastná farba” a očakáva sa, že sa objaví v domácnostiach v priebehu roka 2018. Odtieň slnečného svitu, narcisov a limonády stimuluje mozog, čo vás viac bdelého a rozhodujúceho. Takisto vám môže pomôcť zorganizovať sa a byť diplomatickým pri riešení názorov ostatných. Ale namaľujte si steny dijonskou horčica žltá – matné žlté a žlto zelené môžu vyvolávať ohromujúce pocity. Vyberte jasnú a radostnú žltú farbu.

Ako ju používať: Jasnejšie žltá pracujú dobre s tmavšími modrými  – považujte žlté steny za kobaltovo modré koberce alebo skúste rovnaké párovanie s gaučom a vankúšmi. Lepšie domovy a záhrady dáva príklady maľovania kuchynského stropu žltej alebo pomocou žltej a bielej pruhy na pretiahnutie miestnosti.

Pozitívna a jarná, ružová má schopnosť učiniť ľudí pokojnými a spokojnými. Farba funguje, pretože je zmesou dvoch ďalších odtieňov, ktoré môžu priniesť menej veselé emócie na vlastnú päsť: červená, byť naštvaný v čase, a fialová, čo môže byť temne tajomné.

Ako ju používať: Zdá sa, že bublinový odtieň ružovej tvorí najviac úsmevov, ale môže to byť ťažké vytiahnuť. Môže to fungovať ako ohraničenie okrajov v kúpeľni, ako kvetinový stredu pre stolík v jedálni alebo spárovaný s bielou, aby sa vyrovnala jej jasnosť. Ak chcete žiarivý odtieň, vyskúšajte ho v dlhých svietnikoch, ako hrany na záclony, šaty alebo rámčeky obrázkov