Starostlivosť o kúpelňu

Kúpeľňa je pýchou každého hrdého majiteľa domu. Je to neustále boj proti špine a špinavosti, ale existujú nejaké ďalšie tipy, ktoré vám pomôžu udržať veci pocit sviežosti medzi týmito pravidelnými upratovacími zasadnutiami? Samozrejme, av dnešnom príspevku zistíte, že prvých sedem …

 

Vyhoďte záclony

Sprchové závesy sú neustále vystavené veľkej vlhkosti a zriedkavo sušia. Sú to plemenné plochy pre baktérie a plesne, takže je lepšie ich vymeniť za jednoduchú, modernú sprchovú clonu (ako sú tie, ktoré sú tu), ktoré je možné po každom použití očistiť. Získajte aj čističe okien, aby ste zabránili vytváraniu vodného kameňa na obrazovke. Nebudete ich musieť nahradiť a veľké sklenené tabule spôsobia, že miestnosť sa zdá byť väčšia. Okenné závesy v miestnostiach so sprchou môžu tiež vyprchať plesne, preto ich vymeniť za ľahko čistiteľné žalúzie bude mať miestnosť pocit sviežosti.

 

Ak je to možné, držte sa na bielom

Či už sa rozhodnete pre nové dlaždice alebo jednoducho opätovne natriete steny, používajte biele a iné svetlé tóny okamžite vytvorí priestor čistý a čerstvý, keď idete ďalej. Okrem toho to nikdy nebude, a môžete jednoducho zmeniť tému tým, že vymeníte príslušenstvo a farebné zvýraznenie, ako sa mení vaša chuť.

 

Veľa rastlín

Existuje niekoľko ton využitia rastlín vo vašej kúpeľni. Mnoho odrôd sa darí vo vlhkom prostredí a vylučujú viac kyslíka pri odstraňovaní toxínov zo vzduchu. Čerstvé rezané kvety tiež vydávajú nádhernú čerstvú vôňu, ktorá zapôsobí na návštevníkov.

 

Vyberte mydlo

Nielen, že tvrdé mydlo môže zanechať zbrojný neporiadok, ktorý vysuší na dosku, ale mydlové jedlá môžu tiež obsahovať baktérie. Rozhodnite sa pre sladké voňajúce tekuté mydlo, ktoré má anti-bakteriálne vlastnosti a nebudú viac pokaziť pri každom umytí rúk. Pripojte nástenný dávkovač na mydlo a čistenie bude veľmi zjednodušené.

 

Majú dostatok odkladacieho priestoru

Čím lepšie máte riešenia pre ukladanie dát a čím viac sa pokúsite udržiavať poriadok, tým menej rozliatia budete mať. Navyše, ak máte desiatky výrobkov vonku, môže sa tieto preplnené miesta ťažšie čistiť a môžete získať prachové nárasty rýchlo. Použite vrstvené úložisko, aby ste čo najviac využili vertikálny priestor a znížili množstvo neporiadku. Dobre vyčistite tiež. Prečo držíte tie staromódne talky, krémy a vlasové výrobky, ktoré nikto nepoužíva a nikdy nebude používať? Zbavte sa ich a pravidelne používajte produkty, ktoré používate. Ak nepoužívate hrniec, rúrku ani gél, každý deň ju upraďte do zásuvky alebo skrine. Uložte podobné produkty do kontajnera, takže je ľahké nájsť a pristupovať k tomu, čo potrebujete. Dokonca aj v prípade, že nemáte úložný priestor, aby ste ich vylúčili z miestnej prevádzky, položenie kontajnera do kontajneru vám pomôže, že vaša kúpeľňa sa bude zdokonaľovať a uľahčuje vám pohyb vecí pri čistení.