Škandinávsky interiér

Škandinávsky interiérový dekor sa oslavuje svojim minimalistickým, no zároveň krásne jednorozmerným dizajnom. Použitím prevažne celej bielej farebnej palety, keď sa to urobí správne, interiéry môžu váš dom vyzerať jasnejšie, ľahšie a sofistikovanejšie.

Škandinávsky štýl sa stáva ešte populárnejšou počas chladnejších mesiacov, takže nás pripravili v tomto roku, požiadali sme expertov v interiérovom dizajne, aby sa podelili o svoje najlepšie tipy, ako vytvoriť škandinávsky štýlový obytný priestor …
Jednoduché medzery

Ak chcete vytvoriť skutočný domov v škandinávskom štýle, najlepšou možnosťou je vybrať všetky biele jednotky a jednoduchý dekor. Použitie svetlejšej farebnej schémy umožní oveľa viac svetla zaplaviť a odrážať steny, čo dáva ilúziu väčších priestorov. Použitie jednoduchých a hladkých jednotiek tiež prinesie oveľa väčší úložný priestor pre tie bity, ktoré chcete odložiť.

Drevené podlahy

Drevené podlahy sú nevyhnutné v každom dome, ktorý chce byť v súlade so škandinávskou témou, rovnako ako pridávanie praktickosti do mixu. Medzi ďalšie skvelé možnosti patrí keramická dlažba alebo kamenné prapory – ľahko sa čistí. Ak máte pocit, že podlaha potrebuje pop farbu, pridajte žiarivý koberec.

Svetlý nábytok

V skutočnom škandinávskom štýle, ak máte úplne biely dom, farbu a postavu je možné pridať s rôznymi kusmi pestrofarebného nábytku a domácich rastlín.

Súčasné umenie

Žiaden škandinávsky dom by nebol úplný bez pridania nejakého stenového umenia – či už je to veľké plátno alebo zjednodušený rám s čiernobielym obrazom.