Shaggy koberec si zamilujete

Strapatý koberec – shaggy koberec je moderný. Shaggy koberec má strapatý vzhľad a dlhé vlákno. Shaggy využijete v rôznych izbách. V obývačke, spálni ale aj detskej izbe.

Výhody huňatého koberca

Shaggy koberce boli veľmi populárne v 70. rokoch, ale opäť sú späť. Ľudia ich jednoducho milujú pre ich jedinečný štýl a vlastnosti.

Shaggy koberec je pohodlný

Ak hľadáte pohodlný koberec – shaggy je vaša prvá voľba. Budete si užívať skutočné pohodlie ako nikdy pred tým. Ak máte radi teplo, budete si užívať chôdzu po tomto veľmi príjemnom koberci.

Ak vaša rodina rada sedí na zemi napríklad pri hraní spoločenských hier, relaxuje pred televízorom alebo sa len tak, pre váš domov nebude nič lepšie ako huňatý koberec.

Teplo

Shaggy oceníte počas chladných dní. Shaggy zvyšuje pocit tepla a chráni pred chladom z parkiet a podlahy. Shaggy je oveľa teplejší ako iné koberce.

Zníži hluk

Namiesto dupania nebudete takmer nič počuť, pretože nohy ľudí klesnú do koberca. Shaggy funguje aj ako izolácia. V interiéri si budete užívať väčší pokoj a kľud. Je to ideálne aj v spálni, pokiaľ sa niektorí z partnerov zobudí skôr.

Pestrá škála vzorov a farieb

Veľkou výhodou výberu chlpatého koberca pre váš domov je široká ponuka, ktorá je dostupná. Shaggy koberce sa vyrábajú v množstve farebných variácii.