Šesť spôsobov, ako zmeniť vašu voľnú miestnosť

Ak máte dostatok šťastia, že máte voľnú miestnosť, nenechajte tento extra priestor na odpad! Či už ho používate ako hosťovskú izbu, domácu štúdiu, šatníkovú šatňu, šatňu alebo knižnicu, pre vás sme vybrali niekoľko fantastických nápadov.

Buďte našim hosťom

Ste sociálny motýľ? Ak máte radi, aby ste zostali priatelia a rodina, transformácia náhradnej miestnosti do izby je pre vás ideálnym riešením. Urobte domov pre svojich hostí s pohodlnou posteľou a plyšovými posteľami a navyše pridajte dotyk luxusu s čerstvo umytými uterákmi na konci postele. Iné malé dotyky, ako sú čerstvé kvety a niekoľko časopisov, tiež idú dlhú cestu k tomu, aby sa vaše milované cítili vítaní.

Práca z domu

Premeňte svoju kanceláriu na štýlový a pohodlný priestor, ktorý vás inšpiruje, aby ste prácu vykonali včas! Ak vaša domáca kancelária kričí, aby bola preložená do pokojného a produktívneho prostredia, ale váš rozpočet sa nerozťahuje na úplnú rekonštrukciu, jednoduché opatrenia, ako je aktualizácia vašej miestnosti s novým koberecom, premení akýkoľvek priestor od drab do fab! Poskytnutie stien čerstvému ​​lízaniu farby a dobré vyriešenie vám tiež pomôže cítiť organizovanú a pokojnejšiu.

Prezliekacie kabínky
Cieľ pre toľko: vaša vlastná šatňa. Dokonalá zhovievavosť, sotva deň prebehne bez inštagramovej zábrany niekoho šatníka. Naša špička? Usporiadajte oblečenie do kategórie a potom podľa farby. Tiež: zobrazte svoje obľúbené topánky a investujte do prehľadu zrkadiel pre dotyk luxusu. Keď už hovoríme o luxuse, prečo nie liečiť nohy na super mäkký koberec Saska?

Knihový červ

Krásna domáca knižnica je sen pre každého milenca; svoju vlastnú pokojnú svätyňu, v ktorej si môžete znovu a znovu prečítať svoje obľúbené brožúry. A ak máte miestnosť, ktorá sedí prázdna alebo nepoužitá garáž, prečo ju nezmeniť do vlastnej knižnice? Len premýšľaj; podlahové až stropné regály naplnené knihami, skvelé vankúše na opierku a super veľká stolička, ktorá sa nakloní. Ak máte chuť na niečo trochu iné ako koberec, tak ako na drevené podlahy? Klasické, nadčasové a jednoducho pekné, to určite dodá, že niečo zvláštne pre váš domov.

Herná noc

Ako sa ozýva miestnosť prasknutá stolovými hrami, pinballovými loptami, stoly na vzdušný hokej a retro arkádovými strojmi? Zábavný a zhovievavý priestor, ktorý určite urobí vašich kamarátov zelenými závidom, vyberajte svetlé a žiarivé farby na stenách, kompletné s retro referenciami a osvetlením pre zábavnú schému. Pri podlahových podmienkach by sme vám odporučili, aby ste mali nízku hladinu zvuku, aby ste udržali hladinu zvuku na minimum, a aby ste boli ľahko udržiavaní v čistote!

Šiť šikovný

Premiestňovanie ťažkého šijacieho stroja z miestnosti do miestnosti nie je žiadna zábava. Udržujte všetko na jednom mieste premenou voľnej miestnosti na šikovné nebo. Všetky vaše karietky, stuhy, nite a tkaniny môžu byť uložené v jednom upratanom a organizovanom priestore pre dobro a budete mať konečne toľko potrebného priestoru, aký ste si po svojom šijacom stroji! Dobrá masívna laminátová alebo vinylová podlaha bude ideálna pre udržanie vašej izby čistú a upratanú, rovnako ako priaznivé pre rozpočet.