Príjemné jesenné vône

Jeseň je čas na oddych, na chladnejšie počasie a na vychutnanie si brilantnej a farebnej predstavy Matky prírody, ktorá sa pripravuje na jej dlhý zimný odpočinok. Jesenné obdobie je sviatok pre dovolenku, pre trávenie času s rodinou a priateľmi, za poďakovanie a za hody na plodoch ročnej úrody.

Aby sme vás dostali do nálady na jeseň, zmiešali sme niektoré nové zmesi esenciálnych olejov (a vyleštili pár tradičných favoritov!), Ktoré prinesú do vašej domácnosti a kancelárie všetky nádherné vône sezóny. Jednoducho pusťte esenciálne oleje uvedené v každej zmesi do difuzéra (nemáte jednu? Pozrite sa na túto recenziu piatich najlepších!) Spolu so 70 ml vody a vychutnajte si!

Spacie korene

Táto zmes je inšpirovaná vôňou chôdze v lese na jeseň – vlhkých listov a machu pod nohami a prvý nádych ostrého chladného vzduchu, ktorý nesie s ním len náznak zimy.

3 kvapky Bergamot
2 kvapky Zázvor
2 kvapky kadidlo
2 kvapky Birch

Veľmi odporúčam používať v tejto zmesi Birch olej, ale môžete nahradiť Wintergreen za podobný efekt.
Trick alebo Treat

Táto zmes je otepľujúca zmes sladkých a pikantných, ako cukroví pre nos.

3 kvapky Sandalwood
2 kvapky Vanilka
1 kvapka škorice
1 kvapka klinčeka
Citrus Spice

Náš vzhľad tradičnej jesennej zmesi poskytuje okamžitú infúziu jasne oranžovej arómy, po ktorej nasleduje postupná tvorba škorice a klinčeka. Korenie zostáva vo vzduchu dlho po tom, ako oranžová vôňa upadne.

4 kvapky Sladká oranžová
2 kvapky škorice
1 kvapka klinčeka

Teplý Citrus

Menej ovocná a zemitá než citrusové korenie, táto zmes je najlepšia s hladkou a trochu mäkkou patchouli, pretože to bude vôňa, ktorá trvá dlhšie po vypnutí difuzéra.

4 kvapky Sladká oranžová
2 kvapky Zázvor
1 kvapka Patchouli
Anglický Pomander

Podobne ako citrusové korenie, ale so zaujímavým kroucením, táto zmes znovu vytvára sladkú arómu tradičného anglického pomandera.

3 kvapky Sladká oranžová
1 kvapka Bergamot
1 kvapka škorice
2 kvapky klinčeka
2 kvapky Sandalwood
Horská cesta

Táto jemná zemitá zmes naplní veľkú miestnosť v priebehu niekoľkých sekúnd, ale nie je prehnaná. Ideálne pre dovolenkové oslavy alebo pre relaxačnú náladu pre nečakaných hostí!

3 kvapky kadidlo
2 kvapky borovica
1 kvapka cédrového dreva
Ranná mráz

Táto zmes bola inšpirovaná neskorým novembrovým víkendom stráveným v chatovej hale v horách. Minglingové vône cédru a evergreen zmiešané s náznakmi mäkkej mäty vytvárajú čuchovú ilúziu ostrého jesenného rána pod vetvičkami alpského lesa.

5 kvapiek ihly
2 kvapky Wintergreen
1 kvapka Rozmarín
2 kvapky Cajeput
1 kvapka cédrového dreva
Teplý Chai

Ak sa chcete zahriať s šálkou horúcich čajov na chladnom jesennom ráne, táto zmes sa môže veľmi dobre stať vaším novým favoritom!

3 kvapky Cardamom
2 kvapky škorice
1 kvapka klinčeka
1 kvapka Nutmeg
2 kvapky Zázvor