Prečo lehátka do záhrady?

Keď sme prvýkrát začali pracovať na našich nápadoch pre rad dreveného záhradného nábytku a doplnkov pre skvelý pobyt v záhrade, naše myslenie a logika nás priviedli veľmi rýchlo, aby sme sa zamerali na lehátka do záhrady  ako východiskový bod . Chceli sme vytvoriť niečo, čo sa trochu líši od normy. Niečo, čo malo farbu, osobnosť a štýl. Niečo, čo by sa mohlo tešiť vonku, keď svietilo slnko, alebo v interiéri, v konverzačnej miestnosti, v záhradnej miestnosti alebo pri dverách, ktoré vedú do záhrady. To pre nás znamenalo zavedenie látky a textilu.

Zároveň sme chceli, aby boli vyvážené jasné, výrazné odtiene alebo aby boli doplnené klasickou štruktúrou, ktorá by vzdorovala trendom alebo ich neustále nastavovala. Zdalo sa, že klasické lehátko zasiahlo značku.

Nie je to žiadny starý ležadlo. Chceli sme, aby bol náš vonkajší nábytok extrémne odolný; skutočne dobre vyrobené a kvalitné, ale tiež prenosné a užitočné v rôznych záhradných a vonkajších prostrediach. Niečo, čo by sa dobre premiešalo s pridaním malej miestnosti do existujúceho ležadla alebo lavice – ktoré majú tendenciu stlmiť farbu a tón.

Radostný nábytok, vankúše a doplnky do záhrady
Všetci máme dni, keď sa pozeráme z okna a uvidíme burinu a prácu. Chceli sme, aby náš záhradný nábytok bol odmenou za všetku prácu alebo tonikom na upokojenie stresu a námahy života. Niečo radostné. Niečo na sedenie vonku, relaxáciu a užite si chvíľku. Pretože nikto z nás nemá dosť času na všetko také, že?