Postelné obliečky

Lôžkoviny

Ste s posteľou dlhšie ako ktorákoľvek iná tkanina, tak prečo nemilovať to, čo máte? Vďaka nekonečným možnostiam postele je ľahké sa cítiť ohromené. Či už hľadáte kúpiť všetky položky posteľnej bielizne vrátane; pokrývky na pokrývky, prikrývky, vankúše,  dekoračné vankúše, šaty alebo posteľné sukne; alebo chcete, aby to bolo jednoduché a nakúpte si ho v jednom výstave ako sada na uspokojenie všetkých vašich potrieb s minimálnymi ťažkosťami – vec, ktorú vždy pamätajte je, že posteľná bielizeň a všetky jej príslušenstvo by mali byť jedinečné pre vás. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu rozbiť to všetko, aby ste sa mohli prestať cítiť stratený a začať cítiť posilnenie.

Je vaša spálňa zdobená tak, ako chcete? Alebo chcete pridávať nejaký štýl? Ak ste sa sústredili na komplimenty dekor, ktoré ste už vytvorili vo svojej izbe, môžete zvyčajne držať klasických, bezplatných farieb a máte viac zábavy s luxusnými možnosťami, ktoré sú k dispozícii pre posteľné prádlo. Napríklad, možno budete chcieť držať krémovú prikrývku alebo uterák a mrzutosť na mäkkých listoch z egyptskej bavlny alebo populárnej deky v jednej z vašich obľúbených značiek.

Ak hľadáte, aby ste vypliesli celú miestnosť, zabavte sa s hlasitým dizajnom na posteli. Vhodný vankúš s prídavnými prikrývkami alebo hodmi vytvára skvelé doplnky. Vezmite si nejaké skutočné myšlienky na vyzdvihnutie vašich postelí. Vaše postele môžu nastaviť tón pre celú miestnosť, takže si chcete vybrať perfektný typ, ktorý vyjadruje vašu osobnosť. Vratná obálka je ideálna, ak chcete experimentovať s určitými štýlmi trochu odvážnejšie, ako by ste normálne robili. Získajte na každodennej ploche plnú farbu a potom sa rozhodnite, kedy sa budete cítiť trochu viac odvážne pre ten hlasný výtlačok.

Príslušenstvo vankúš je váš priateľ a sú bez rizika. Skúste nájsť niektoré v chladnom tvare alebo veľkosti, okrem peknej farby. Premýšľajte tu mimo škatuľku a vyskúšajte nejaký kontrast s tým, čo vaše posteľná bielizeň prichádza. Podprsenka je zábavný spôsob, ako zmeniť rôzne štýly, keď chcete experimentovať. Potom, ako nájdete obliecku, ktorú máte radi, zvyšok je o vašej nálade a o tom, aké štýly chcete vyvolať vo svojej spálni. Existujú nádherné zbierky s mnohými možnosťami, experimentujte s rôznymi značkami a keď nájdete ten s vašimi obľúbenými materiálmi, pozrite sa, čo ponúkajú. Týmto spôsobom poznáte kvalitu toho, čo dostanete s pokrievkami na posteľ. Všetky izby nie sú vytvorené rovnaké, takže si zistite, čo vyhovuje vašim špecifickým potrebám.