Oživte spálňu novými obliečkami

Tretinu života strávime spánkom, čím sa spálňa stáva jednou z najpoužívanejších miestností v dome. Väčšina našich dní tam začína a končí – očividne chceme, aby vyzerali reprezentatívne. A ak tomu môžeme pomôcť, chceme to urobiť s čo najmenším rozruchom.

Ustlať si posteľ ako prvú vec ráno je prvou úlohou, s ktorou sa väčšina z nás stretáva – a často ju ignoruje.

Aký je rozdiel medzi prikrývkou a prikrývkou?

Prikrývka je hrubá posteľná prikrývka, často vyrobená z bavlny, vyplnená páperím, páperovou alternatívou alebo polyesterom. Obvykle sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne teplo a pohodlie v zime, pričom v lete zostávajú priedušné.

Prehoz na posteľ je ľahká, zvyčajne dekoratívna prikrývka na posteľ. V lete môžu ľahko nahradiť prikrývku, pretože nie sú také ťažké ani teplé.

Kúpa prehozu na posteľ a prikrývky vám umožní jednoduchú výmenu podľa toho, ako sa menia ročné obdobia, od teplých zimných obliečok po chladné letné obliečky.

Aké sú výhody prikrývok?

Ideálny skvelý spôsob, ako chrániť posteľnú bielizeň pred prachom, špinou, domácimi zvieratami alebo inými hygienickými problémami. Jednoducho prejdú po vrchu vašej druhej posteľnej bielizne – vrátane prikrývky – a vytvoria tak reprezentatívnu ochrannú vrstvu.

Prehozy možno použiť na rýchlu zmenu celého vzhľadu vašej spálne. Namiesto výmeny celej sady plachiet radšej použite prehoz na posteľ, aby ste do svojej miestnosti pridali nový, doplnkový dizajn. Pridajte rýchle striekanie farby alebo dizajnu a ľahko rozbite vzhľad svojej miestnosti.

V lete sú oveľa pohodlnejšie ako tradičné paplóny. Sú tenšie, ľahšie a pohodlnejšie, pretože v noci začína stúpať teplota a vlhkosť