Ozdobte dvere svojimi vianočnými girlandami

Existuje celý rad spôsobov, ako si môžete vytvoriť stále zelený veniec vytvoriť dokonalú vianočnú výzdobu pre vchodové dvere.

Použitím horúceho lepidla pištole priložte červené gule, ozdoby a červené luky na girlandu. Samozrejme, ak je vaša vianočná zdobená farebná schéma iná než červená, použite namiesto toho ozdoby a luky v tejto farbe.

Použitím horúceho lepidla pištole priložte borovicové šišky a bobule na veniec. Počet borovicových šištiek závisí od toho, aký je veľký veniec a koľko je zaneprázdnený, ak chcete, aby vyzeral.

Kúpte falošné vtáky z remeselného obchodu a dajte ich na girlandu. Ak máte vianočné zdobenie tému, ako je aranžér gang, cukroví tŕstia tému alebo betlehem, môžete si tiež kúpiť malé drobnosti, aby odrážali vaše tému a horúce lepidlo je do vášho veniec.

Striekajte girlandu falošným snehom alebo leskom.

Potom, čo ste zdobili veniec tak, ako chcete, použite strižnú pištoľ, aby ste pripevnili svoju novú vianočnú výzdobu na rám dverí. Začnite v spodnom rohu jednej strany rámu. Vezmite ho hore do horného rohu, cez hornú časť dverí do ďalšieho rohu a smerom k zemi na tej strane.