Nový interiér

Jar a čas dovoleniek sa blíži, to znamená že je čas zbaviť sa neporiadku v dome a osviežiť interiér. Aby ste na nič nazabudli, prinášame vám prehľad o tom, čo je dobré urobiť pri úprave vášho interiéru.

  • Ľahšie a jasnejšie

Pridajte do interiéru príjemné letné odtiene. Vymeňte vankúše, a iné interiérové doplnky v letnom štýle. Včleňte vhodnú farbu do vášho interiéru. Toto bude mať pre váš interiér pozitívnym vplyv a vy a vaše návštevy sa tak budú cítiť príjemnejšie

  • Pridajte viac vrstiev

Teplé farby, ktoré sa odvíjajú od farieb zeme, zútulnia váš domov. Vankúše, koberce, ktoré počas zimy udržiavali teplo ale zároveň nemusia byť moc čisté si zaslúžia náležitú pozornosť. Ak ich chcete uskladniť, vynikajúcim riešením sú vákuové vrecká.

-Vyčistite zásuvky

Aj keď sa to nezdá, zástrčky, vypínače a iné ovládače dostali počas zimy zabrať, a teraz je ich čas vyčistiť. Venujte im pozornosť a uvidíte, že aj takáto maličkosť prospeje vášmu interiéru.

Inovujte interiér

Váš interiér inovujte – kúpte si niečo nové, čo vám urobí radosť a zatraktívni interiér. Nemusí to byť umelecké dielo, aby ste získali niečo nové pre váš domov. Ak milujete krásne veci, teraz je správny čas vynoviť interiér.