Nová kuchyňa

Vaša kuchyňa je praktický a veľmi používaný priestor, ktorý by ste si mali vychutnávať. Aby vizuál kuchyne bol podľa vašej predstavy, mal by to byť priestor, ktorý pomáha žiť zdravšie a pohodlnejšie.

Pri modernizácii kuchyne sa zlepší účinnosť, štýl a hodnota celého vášho domova spolu s kvalitou vášho vlastného životného štýlu. Teraz čas na prestavbu vašej kuchyne.

Nová kuchyňa je ideálna hneď z niekoľkých dôvodov – je efektívnejšia, krajšia a zjednodušuje špôsob, ako vy a vaša rodina používate kuchyňu.

Dôležitá estetika

Pri rekonštrukcii často hľqadíme len na zvýšenie efektivity. Ale aby bola rekonštrukcia kuchyne očarujúca, je dôležité, aby harmonicky ladila s celým priestoro.

Možno ste už počuli o starodávnom pravidle kuchynského dizajnu známe ako “Zlatý trojuholník”. Jednoduchý koncept spočíva v tom, že tri spotrebiče, ktoré najviac používate (chladnička, sporák a drez) by mali byť zarovnané tak, aby tvorili tri body trojuholníka, ak ste videli kuchyňu z vtáčieho pohľadu.

Toto je stále skúšaný a pravdivý tip. Zamyslite sa nad spotrebičmi, ktoré používate najčastejšie. Mal by váš “Zlatý trojuholník” dokonale vyrovnaný alebo rovnostranný trojuholník? Alebo by mali byť vaše dve najpoužívanejšie zariadenia umiestnené bližšie, zatiaľ čo tretí by mohol byť o niečo ďalej?

Plánovanie takejto efektívnej cesty v kuchyni a na základe spôsobu, akým vy a vaša rodina využijete vašu kuchyňu, zjednoduší váš život spôsobom, akým ste si ani nepredstavovali. Tieto malé detaily môžu prispieť k veľkej úľave, keď sa nenamáhate do vecí a neustále sa pohybujete tam a späť, aby ste pripravili všetky jedlá.