Nevšedná úžasnosť 100% bavlnených uterákov!

Bolo to hrubý týždeň v práci a všetko, čo si myslíte, je relaxačný víkend vo vašich obľúbených kúpeľoch.

Kvalita vášho kúpeľného kúpeľa určuje následky relaxačného rituálu.

Môžete byť viac naklonený k nákupu egyptskej bavlnenej uteráky, ak prevádzkujete high-end salón alebo hotel. Avšak 100% bavlna je vždy dobrou voľbou najmä pre použitie v pohostinstve kvôli mnohým výhodám, ktoré ponúka tkanina.
Priedušný a absorpčný

V porovnaní so syntetickými zmesami a tkaninou je bavlna priedušná a absorbčná, a preto sa často používa pri výrobe uterákov.

Bez ohľadu na to, ako často používate svoj 100% bavlnený uterák, bude suchý a pripravený na použitie rýchlo. Väčšina výrobcov uterákov, ktorí počúvajú svojich zákazníkov, navrhuje uteráky s organickou bavlnou, čo je ešte lepšia alternatíva.

Organické utierky sú prínosom pre alergikov a životné prostredie, pretože táto tkanina neobsahuje chemikálie, farbivá, živice a bielidlá.
Vyšší počet vlákien ponúka väčšiu trvanlivosť

100% bavlnená tkanina musí ponúkať vyšší počet nití. Spárovaná s dlhšími bavlnenými niťami spôsobuje, že bavlnené utierky sú odolnejšie a menej náchylné na vrásky v porovnaní s inými látkovými uterákmi. Navyše nemusíte kupovať uterák vyrobený z egyptskej bavlny s počtom vlákien 600 na získanie kvalitného ručného uteráka. Je to všetko o vyváženie rôznych prvkov, ktoré určujú kvalitu uteráka.

100% bavlnené utierky ponúkajú vynikajúcu čistiacu schopnosť ako syntetické zmesové tkaniny.
100% bavlna je trvalo udržateľná látka

Hľadáte tkaninu šetrnú k životnému prostrediu, ktorá tiež ponúka udržateľnosť a trvanlivosť? Pozrite sa na veľkoobchodné uteráky s označením 100% bavlna pre váš malý hotel alebo salón. Okrem toho sa tento uterák môže pochváliť aj mnohými ďalšími vlastnosťami, ktoré sú užitočné pre vaše podnikanie …

Toto prirodzené celulózové vlákno je:

Pohodlné a mäkké
Podporuje dobrú udržiavanie farieb
Možno prať v práčke
Môže sa čistiť chemicky
Dobrá sila
Jednoduchá manipulácia