Nápady do spálne pre dievčatá

Transformujte svoju dievčenskú spálňu do jej útočiska – či chce dievčenský raj naplnený ružovými a volániky a všetko, čo je cukor a korenie, alebo sníva o jednoduchšom prístupe, existuje toľko báječných a ľahko realizovateľných myšlienok tam teraz. Sme splnili niekoľko našich obľúbených nápadov nižšie, s niekoľkými užitočnými tipmi hádzať na dobré opatrenia taky!

Jednoducho elegantná spálňa
elegantná dievčenská spálňa

Použite jednoduché, ale štýlové kovové lôžko, ktoré vyhovuje všetkým interiérom a používa obľúbenú farbu vášho dieťaťa na zdobenie miestnosti – a ak vaše dieťa zmení svoju myseľ, žiadny pot! Konštrukcia našich kovových rámov postele bude schopná sa zhodovať s akoukoľvek farbou krásne. Použite šikovný úložný priestor na udržiavanie priestoru v poriadku, vrátane veľkej komody alebo pekných prípady Cath Kidston.

Ak je vaša malá dievčenská dievčina, prečo nevyskúšať svetlo ružový dekor a zdôrazniť jej krásnu farbu s bielym nábytkom? Dokončiť vzhľad s motívmi motýľov a pridať čerstvé kvety pre skutočne ženskú atmosféru.

Idea multifunkčných izieb
multifunkčná spálňa

Pozrite sa na detské postele, ktoré umožňujú pracovať, hrať a odpočívať na tom istom mieste, aby ste maximalizovali priestor doma.

Krásna biela kabína (na obrázku nižšie) má regály a zásuvky, ktoré pomáhajú vašim deťom udržiavať svoje knihy a hračky upratané. Dodáva sa tiež s výsuvným stolom, ktorý povzbudzuje vaše dieťa k domácej úlohe, rovnako ako k hraniu a kreativite.

Izbová miestnosť
šetriace miesto na poschodí

Silné drevené poschodové postele sú ideálne pre spoločné spálne.

Môžu vytvoriť veľa voľného miesta pre vaše deti, aby si zahrali alebo bavili svojich priateľov. Sú tiež robustné, čo znamená, že určite prežijú super zábavné detské zábavy a hry.

Jednoducho doplňte trvanlivú lôžku s ružovými posteľami a stenami a vytvorte spálňu zasnenej dievčiny.

Spálňový nápad pre teenagerov
dospievajúci dievča spálňa

Vytvorte nový vzhľad v spálni teenagera s vinylom z ľahkého dreva a dreveným rámom postele. Navrhnuté tak, aby mali nadčasový oddych, môže byť posteľ ľahko zdobená zábavnými a vyspelými farbami a vzormi. Dokončite s útulnými vankúšmi a mäkkou a štýlovou posteľnou bielizňou, aby ste dospelému vytvorili zrelý priestor.