Nápady na spálňu pre lepší nočný spánok

V priemere strávime ohromujúcu tretinu našich životov spí. Vzhľadom na to, že v našich spálňach strávime viac času ako v každej inej miestnosti v dome, je dôležité navrhnúť tak pohodlný a esteticky príjemný dizajn.

Našťastie sme uviedli dizajn spálňovej časti A po Zzzzz.

Keď hľadáte nový štýl  vašej spálne, je to úplne zmysel začať s výberom farby. Ale vedeli ste, že to môže zlepšiť aj spánok? Zatiaľ čo farby ako červená môžu zvýšiť reakcie na stres, maľovanie vašich stien v spálni, upokojujúce farby ako zelené, blues a šedé môžu podporiť relaxáciu. Súčasne opúšťajú miestnosť, ktorá je svetlá, štýlová a chladná.
Nájdite si svoje vysnívané vankúše

Pridanie niekoľkých rozptylových vankúšov je osvedčený spôsob osvieženia lôžka a udržiavanie aktuálnosti so všetkými najnovšími trendmi v spálňach. Niekedy však ide o kvalitu, nie o kvantitu. Ak máte správny vankúš, ktorý vyzerá elegantne, ale môže podporiť vašu hlavu, keď spíte rovnako, stačí.

Ak spíte na rovnom, starom vankúši, nebudete mať pokojný nočný spánok.

 

Otočenie vašej spálňovej zelene nezastaví v farebnej schéme. Zavedenie rastlín dýchne nový život do spálne a bude utišujúcou prítomnosťou, ktorá zlepšuje feng shui miestnosti. Pavúkovité rastliny, zlatý potos a anglický brečtan vyzerajú fantasticky a môžu pomôcť priniesť toľko potrebnej pokoja do spálne.

Pri rekonštrukcii vašej spálni je lákavé premýšľať o doskách, vankúšoch a prikrývkach bez toho, aby ste sa na svoj matraci zamysleli. Napriek tomu kvalitný matrac môže byť rozdielom v transformácii vašej postele z hľadiska nepríjemného a plochého, pohodlného a neuveriteľne podporujúceho.

Staré, hrudkovité matrace sú často príčinou straty spánku a bolesti chrbta, ale nájdenie perfektného matracu môže byť jednoduchšie povedané, ako urobiť. . Sú to špecialisti na spánok, ktorí úplne zmenili spôsob spánku takmer milióna ľudí. “. Nie príliš pevná alebo príliš mäkká. Na dosiahnutie tohto cieľa je matrac navrhnutý vo vrstvách penovej hmoty, aby dosiahol podporu, komfort, odľahčenie tlaku, priedušnosť a trvanlivosť. Výsledok? Nočný spánok je tak ľahký, že to môžete urobiť so zatvorenými očami.