Najlepšie tipy pre zdieľanie miestnosti

Či už ste pár, ktorý sa pohybuje spolu, alebo vaše deti budú zdieľať miestnosť, tieto tipy vám pomôžu urobiť prechod čo najjemnejším.

Tipy na zdieľanie izieb pre detské izby

Ak nemáte dvojčatá (alebo trojičky), budete mať vekovú medzeru na premostenie. Tu je postup ako odstrániť praktické problémy.
1. Spacie návyky

detské batoľa

Ak máte dieťa a batoľa, pokúšať sa žonglovať svoje detské bábätko s kŕmením vášho dieťaťa sa môže cítiť ako nočná mora. Najlepšie je čakať, kým vaše najmenšie spadne do pravidelnejších spánok, skôr než začnete prechod na zdieľanie miestnosti. Bude to trvať dlho, ale všetci čoskoro nájdu svoj rytmus.
2. Je zábavné

Vytvorte hru ‘gamesies’. Zahrňte zdieľané oblasti a zdieľané majetky. Ale prečo nie, aby vaše deti prispôsobili svoje vlastné oblasti, aby si ich vzrušili o zdieľaní?

Ak je miestnosť dostatočne veľká, rozdelte ju na časti s niekoľkými policami. Použite tabuľky s menom na určenie, ktoré oblasti v rámci tohto zdieľaného priestoru patria každému dieťaťu.
3. Viac podlahovej plochy s poschodovou posteľou

detská poschodová posteľ

Zdieľanie znamená šetriť miesto, kde je to možné. Poschodové postele, ako je uvedené vyššie, vám umožnia umiestniť dve detské postele do podlahy. Pre deti sú tiež zábavné.

Tipy na zdieľanie izieb v izbách pre páry
dospelé posteľné vafle

Nie ste deti, ale to neznamená, že zdieľanie rovnakého priestoru na spanie nespôsobí niekoľko argumentov. Urobte zdieľanie spánku sen s týmito jednoduchými tipmi.

Pohybujete sa? Je to veľká úprava. Ale s niekoľkými malými úpravami môžete navigovať na toto nové územie – a rozdeliť ho rovnomerne.
1. Nezdvojujte

Ak vy a váš významný iný už vlastníte svoj vlastný nábytok, musíte sa rozhodnúť, čo zostane a ide predtým, než sa presuniete. Urobte si zoznam všetkých vecí, ktoré budete brať do vášho nového zdieľaného priestoru a budete spolu pracovať, uvedenie poznámky o tom, čo chcete priniesť a ktoré diely môžu zostať alebo darovať charite.
2. Ozdobte (alebo redecorate) dohromady

Dvaja z vás by mali mať čas zdobiť priestor spolu. Vytváranie spoločných rozhodnutí je skvelý spôsob, ako sa cítiť ako doma v novej miestnosti a zabezpečuje, že obaja z vás môžu urobiť vašu značku na novom priestore.
3. Skladovacie lôžka

poschodová posteľ

Keď zdieľate miestnosť s partnerom, budete mať dvakrát toľko vecí, aby ste zapadli do priestoru. Divan so zásuvkami alebo osmanské lôžko je ako skrytie extra komody alebo šatníka pod posteľou – ideálne pre veľké nemotorné veci, ako je posteľná bielizeň, a uvoľnenie väčšieho priestoru pre váš každodenný život.
4. Samostatné skrine

Myšlienky na usporiadanie skrine

Preskúmajte možnosti zachovania niekoľkých vecí oddelených. Šatníky môžu byť skvelým príkladom. Ak v miestnosti nemôžete mať dve samostatné skrine, pokúste sa ho usporiadať do rôznych oblastí. Týmto spôsobom nebudete musieť zakopávať niekoho iného oblečenia každé ráno, aby ste našli svoje vlastné.