Najlepšie interiérové farby

Zelená

Zelená je farba harmónie a obnovy. Pretože pripomína tóny prírody, je to jedna z najlepších farieb pre obývacie izby. Ak doma nemáte priestor (alebo energiu) na rastliny, zelené steny budú dotykom života, ktorý vaša obývačka potrebuje. Zelená môže byť chladná aj jemná zároveň; je ideálnou alternatívou pre tých, ktorí si myslia, že neutrálne sú nudné.

Sivá

Vďaka sivým stenám bude vaša obývačka pôsobiť priestrannejšie. Sivá, elegantná a pokojná izba sa hodí do moderných i vintage štýlov. Ak máte radi farebné a skupinové portréty, sivé steny v obývačke poskytujú pekné zázemie pre vaše umenie. Šedá je populárny neutrálne pre všetky miestnosti v dome, ale vyzerá to predovšetkým dômyselný v obývacej izbe. Patrí medzi najobľúbenejšie farby do obývačky.

Béžová

Béžová je najlepší neutrálny tón návrhári interiérov. Tento spoľahlivý odtieň evokuje jednoduchosť surových tkanín. Béžová obývacia izba je nevyhnutná pre dekoratéra, ktorý miluje minimalistický štýl. Najnovšie trendy v dizajne navrhujú naplniť vašu obývačku rôznymi odtieňmi bielej. Jemné béžové steny vytvárajú scénu pre tento oslnivý a elegantný efekt. Béžová je jedna z farieb pre obývacie izby, ktoré znovu a znovu ľudia vrátené.

Čierna

Čierna nie je najlogickejšie farba na bývanie; napriek tomu je to taká úžasné. Obývacia izba s čiernymi stenami je nečakaná a silná. Architektonické detaily v miestnosti priťahujú ešte väčšiu pozornosť. Váš nábytok vynikne na tmavom pozadí. Ak je do vašej obývačky veľa slnečného svetla, čierne steny  môžu zmierniť jas prirodzeného svetla. Existuje mnoho spôsobov, ako navrhnúť čiernu obývaciu izbu, a všetky vytvoria výrazný dojem, ktorý bude stredobodom vášho domova.