Najlepšie farby kúpeľne

Pri výbere farby vašej kúpeľne máte na výber viac ako len „peknú modrú“, ktorá sa hodí k vašim uterákom. Kúpeľňa môže dostať šancu stať sa peknou a farebnou pri zachovaní sviežeho alebo relaxačného prostredia.

Zatiaľ čo modrá je populárnou voľbou pre kúpeľne, v Feng Shui modrá alebo zelená nie je najlepšou voľbou pre kúpeľne, pretože predstavuje vodné prvky, ktoré sú už v miestnosti. Kúpeľňové farby Feng Shui sú teplejšie, aby vyvážili energiu studenej vody .

Najlepšie farby kúpeľne

Sivá, len s náznakom zelenej je nádherná farba pre kúpeľňu, ktorá má dostatok svetla. Mnoho kúpeľne majú veľké biele dlaždice, a tie sa môžu kombinovať s pokojnejšou šedou farbou.

Béžová je farba, ktorá je často používa na zdobenie obývacích izieb a spální. Ale táto komfortná béžová je tiež nádherná v kúpeľni. Spárujte túto farbu s modrými alebo zelenými uterákmi a striebornými svietidlami pre klasický vzhľad.

hľadaní dokonalého žltej farby v kúpeľni  je len o hľadaní správnej sýtosti, aby vzhľad nebol nakoniec príliš sentimentálny. Spárujte túto krásnu žltú farbu s uhoľne  šedými  uterákmi a bielymi mramorovými povrchmi, aby ste dosiahli tradičný vzhľad.

Chcete ho v kúpeľni jednoducho udržať? Skúste špinavobielu. Ak hľadáte dokonalé relaxačné farby, špinavobiela doplnená jasnou bielou farbou je nielen upokojujúca, ale aj neuveriteľne romantická.