Moderné police na stenu

Vytvorte si nový krásny interiér a zorganizujte si interiérové doplnky – prostredníctvom moderných políc. Moderné police sú všestranné a dokonale vylepšia interiér. A čo je lepšie? Neexistuje nesprávny spôsob, ako ich umiestniť. Prinášame vám niekoľko nápadov pre moderné police do každej izby.

Kuchyňa

Prečo mať riad v skrinke? Váš riad môže vyzerať dobre v policovej skrinke. Aj vašu kávovú súpravu či sadu hrnčekov môžete jednoducho vystaviť. NA dohľad môžete mať aj svoje servírovacie misky. V každom prípade môžete ľahko chytiť, čo práve potrebujete, keď prídu priatelia.

Kúpeľňa

Neporiadok v kúpeľni je minulosťou ak zvolíte kovovú policu. Môžete ju umiestniť vedľa nástenného zrkadla a dodať tak eleganciu. Pomocou políc jednoducho zorganizujete všetky toaletné potreby. Sklenené poháre môžu obsahovať štetce na make-up, vatové tampóny alebo soli do kúpeľa, alebo ak chcete obsah skryť, môžete použiť nepriehľadné nádoby. Police vám ponúkajú nielen možnosť usporiadania, ale sú zároveň pekným dekoračným prvkom. Ak máte radi aromaterapiu, umiestnite vonnú sviečku  a vytvoríte pokojnú atmosféru, ktorú si vychutnáte vo vani.

Spálňa

Ak nemáte dostatok priestoru na spanie v spálni, premýšľajte o tom, ako získať kreatívny nábytok, môžete vymeniť tradičné nočné stolíky za moderné police vedľa čela postele. Keďže nepotrebujú priestor na zemi, znamená to, že získate ďalší potrebný priestor. Aby ste maximalizovali plochu, namiesto stolných lámp, nainštalujte stropné svetlo. Nezabudnite na drobné dekorácie, ktoré umiestnite na policu – vázu, knihu, budú alebo sošku – vytvoríte tak nevtieravú atmosféru.

Obývačka

Potrebujú steny vo vašej obývačke dekorácie? Použite police na získanie určitej osobnosti do vertikálnych priestorov. Môžete si vytvoriť napríklad domácu knižnicu. Skúste rozložiť niekoľko políc po stene a získate elektický dizajn. isté platí aj pre knihy: na každú poličku naskladajte pár ozdôb bez námahy alebo klasicky so zvislými radmi kníh a záložiek. Či už organizujete svoju knižnicu podľa abecedy, podľa „čítania“ alebo dokonca podľa farby, nie je zlý spôsob, ako to dať dohromady. Obrázkové lišty sú ideálne na opieranie niekoľkých fotografií alebo výtlačkov o stenu.