Moderné koberce modré

Modré koberce – podceňovaná elegancia na vašich podlahách

Voľne navrhnuté koberce a behúne  sú obzvlášť vhodné na zdôraznenie časti miestnosti alebo na vytvorenie útulného, ​​nadýchaného rohu. Modré koberce sú aktuálne trendy,pretože prinášajú útulnú a vyhradenú pohodu do miestnosti. Takže je ešte lepšie, ak používate modrú farbu na veľkej ploche, napríklad ako koberec. Okrem toho je v mnohých izbách vítaný modrý koberec. Možné miesta sú obývacia izba, spálňa alebo kúpeľňa.
Koberce svetlo modré upokojujú zmysly

Koberec v mäkkom svetle modrej je ideálny, pretože upokojujúce farby pre spanie a odpočinok. Taktiež v detských izbách je tú správnu voľbu koberec v elegantnej modrej.

Vytvorte elegantný a plyšový čítací kútik, v ktorom pred čítacou stoličkou rozširujete koberec v elegantnej šedej modrej. Dekoračne položte naivuhodnú, svetlošedú pletenú prikrývku, ktorú môžete pri prehliadaní zabaliť. Podlahové svietidlo so sviečkovým modrým svetlom vôbec nepríde na novú tvár a poskytuje elegantné a štýlové prostredie na ústupe.

V škôlke vyžaruje svetlý modrý koberec pokoj a pokoj. Medzi farebnými hračkami sa stáva ostrovom odpočinku, na ktorom si chcú hrať najmenšie. S jemnými ozdobami je pre potomkov ešte zaujímavejšie. Uchopte dekoráciu modrého koberca a zopakujte vzor na stene. Tým vzniká vyvážený celkový dojem z miestnosti.
Tmavomodré koberce sú vizuálnym vrcholom

Na druhej strane modro-biely koberec so vzorom je osviežujúci a povzbudzujúci. Táto kombinácia farieb dodáva miestnosti ďalšiu konštrukciu, pretože povrch podlahy sa teraz stáva dekoratívnym základom. Ako bežca v kuchyni, kontrastný prvok zdvihne náladu. S nezvyčajnými motívmi a nápismi urobíte módne vyhlásenia a prinesiete mladým impulzom do miestnosti.

Ako špeciálny oko-lovec môžete položiť tmavo modrý koberec. S nafukovaným, mäkkým vysokým vlasom mostkom alebo kožou z jahňacej nohavice sú modré akcenty vo vašej izbe. Položte koberec pred posteľ, zvoľte farebne koordinovanú tmavo modrú posteľnú bielizeň a nad ňou zakryte tmavomodrý povlak. Položte obrazové rámčeky v teplých odtieňoch z medi a zlata na dezert a vizuálne zatvorte náladu.

Tipy a triky na projektovanie vašich izieb s modrým kobercom:

Modrozelené koberce sú ideálne pre pracovné a podnikateľské prostredie, pretože sú funkčné, klasické a čisté.
Svetlozelené koberce prinášajú relaxáciu a pohodlie v obytných priestoroch.
Spojte extravagantné kožušinové koberčeky v tmavej konštrukcii s teplými akcentmi v medi a zlomku. To prináša eleganciu a vytvára pohodlie.