Kvetinové vône pre váš domov

Vonné sviečky vám umožnia vybrať si medzi obľúbenými kvetinovými vôňami a priviesť ich domov v akomkoľvek čase a ročnom období. Kvety sú podľa definície veľmi rýchlo sa kaziace a jemné, ale pozitívny prírodný aróma si môžete predĺžiť kvalitnou vonnou sviečkou, ktorú môžete tiež podľa želania začať a zastavovať.

Čoraz viac ľudí trpí peľovou alergiou, ktorá odstraňuje zmyslové požitie prírodných vôní – skutočná strata! Na záchranu prichádzajú vonné sviečky: Poskytujú plné kvetinové bohatstvo bez dráždenia dýchacích ciest nepríjemnými časticami.

Ak ste obdarili mimoriadne nadšeným zápachom a iskrou kreativity, môžete vyskúšať vytvorenie jedinečných voňavých sviečok, ktoré dodajú vášmu domovu atmosféru podpisu. Toto sa nazýva parfumové vrstvenie a zahŕňa zmiešanie dvoch alebo viacerých produktov podobnej alebo doplnkovej chuti. Výsledky nemôžu byť ničím menej. Mysli na tento proces ako na vôňu ikebana!

Potom, čo si pohrávate s vrstvením vôní a vycvičíte si čuch, aby ste spoznali príjemné kombinácie, môžete vyskúšať aj úplne nové vône! Voňavé vosky a aromatické oleje sa hodia na rôzne kombinácie – od klasických až po zahraničné zmesi, ktoré sú všetky vaše vlastné!

Kvalitné vonné sviečky nielen hladia a oživia váš čuch. Prichádzajú v esteticky vyrobených sklenených nádobách a ich bohaté a teplé sfarbenie sa tiahne cez ich voskové telá. Knoty sú vybrané tak, aby sa zhodovali s vôňou každého produktu a aby počas procesu horenia vytvárali stabilný a rovnomerný plameň. Starostlivosť investovaná do výroby dobrej vône sviečok sa zhoduje s krásou a pôžitkom, ktorý vám prináša skutočná kytica u vás doma, a neustále vytvára vynikajúce osobné výsledky.