Kobercové podlahy

Takže si myslíte, že ste sa rozhodli pre kobercové podlahy, ale len si nie ste istí? Možno prejdete z iného média, ale stále máte nejaké otázky. Najlepší spôsob, ako sa rozhodnúť, je pozrieť sa na niekoľko výhod a nevýhod kobercov.

“Pro” sú zvyčajne rozhodujúcim faktorom pri výbere alebo prepnutí na koberec na prvom mieste. Je to mäkkosť je absolútnou radosťou chodiť ďalej. Je to oveľa teplejšie na dotyk než tvrdé drevo, vinyl alebo laminátové podlahy, najmä v zime. A je tu taká flexibilita: môžete si vybrať taký štýl, ako je hustá šatka alebo krátke a jednoduché, farby, ktoré prispôsobujú každému miestu výzdobu vánku a existuje veľa druhov textúr, z ktorých si môžete vybrať.

Môžete si vybrať koberec, ak máte batoľatá alebo malé deti v domácnosti. V priebehu hry je ich čas na podlahe oveľa bezpečnejší a príjemnejší.

Nevýhody sú oveľa menej často myslené, ako profesionáli niekedy ukradnúť show. Je však určite stojí za to, aby sa zistilo, že urobiť nesprávnu voľbu by sa mohlo ukázať ako drahý podnik.

Škvrny sú veľkou zásuvkou pre koberec, najmä ak ste si vybrali biele alebo svetlé zafarbenie. Švy sú nevyhnutné; zatiaľ čo v každej danej miestnosti môžete mať koberce od steny k stenu, medzi tým sa budú musieť vysporiadať švy. Nakoniec koberec vykazuje oveľa väčšie opotrebenie než tvrdé povrchy, najmä v oblastiach s vysokou dopravou.

Môžete sa rozhodnúť preč od koberca, ak máte domáce zvieratá alebo niekoľko oblastí, ktoré sú mimoriadne vysoká.

Stále máte problémy s rozhodnutím, či by ste mali inštalovať kobercové podlahy? Na strediskách Edwards pre koberce a podlahy vám radi pomôžeme pri rozhodovaní. Kontaktujte nás, aby ste začali.