Je čas na kúpu nového koberca?

Ste na vážkach o či je čas kúpiť nový koberec? Pozrite sa na to, čo máte a zistite, či niektorý z nižšie uvedených neznie povedome.

Opotrebovaný

Faktom je, že niektoré oblasti v domácnosti alebo v miestnosti majú omnoho väčšiu návštevnosť ako iné – pomyslite si na vchody, schody a chodby. Ak si však všimnete, že koberec je naozaj rozstrapkaný a vychodený, potom by sme povedali, že je na čase investovať do nového koberca.

Škvrny

To je celkom samozrejmé: ak, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte sa nemôžete zbaviť otravnej škvrny alebo dvoch, potom je na čase zavolať profesionálov. Ak sa to ani im nepodarí, je čas znížiť škody a navštíviť nás! Škvrny sú škaredé a aj štýlové domovy kvôli nim budú vyzerať nepekne.

Zlé zápachy

Zdá sa vám, že váš domov má vždy zatuchnutý alebo dusný zápach aj po vysávaní alebo čistení? Na vine by mohol byť váš koberec; nečistoty sa môžu veľmi ľahko prepracovať do vlákien, najmä ak váš koberec nebol pravidelne tepovaný. Zamyslite sa; všetky tie rozliatia, bahnité topánky alebo odtlačky labiek a nehody zvierat môžu vyústiť v nepríjemné a pretrvávajúce zápachy.

Zvýšené alergické príznaky

Faktom je, že kobercové vlákna môžu priťahovať prach, nečistoty a iné alergény, ktoré bohužiaľ môžu spôsobiť nepríjemné príznaky. Ak budete často trpieť prechladnutiami alebo alergickými príznakmi, potom to môže byť vašim starým kobercom – pravdepodobne sa vám uľaví od týchto príznakov, keď nahradíte váš koberec, dôverujte nám!

Vyzerá hrozne

Buďme k sebe úprimní; vyzerá váš koberec jednoducho staro, zastaralo alebo neopraviteľne? Nebudete veriť rozdielu, ktorý by mohol nový koberec priniesť vášmu domovu a vašej nálade!

dekorstudio.sk je skvelým miestom na výber nového koberca. Spoľahnúť sa môžete na širový výber a dostupné ceny kobercov a množstva iných doplnkov do domácnosti.