Doprajte si pohodlný spánok

Priemerný človek trávi 25 rokov spánkom. Postupujte podľa týchto krokov, aby ste mohli stráviť tretinu svojho života v pohodlí a štýle.

KROK 1: Chráňte svoj matrac a vankúše

Ochrana matracov a vankúšov

Predĺžte život matraca a vytvorte útulný tlmiaci efekt investovaním do chrániča matracov z bavlny. Postupujte tým, že vaše vankúše chránia ochrannými prostriedkami na vankúše. Tieto umývateľné predmety zabezpečujú dlhú životnosť matraca a vankúšov, ktoré vám pomôžu pohodlne spať po celý rok.

KROK 2: Investujte do súboru kvalitných vankúšov

Obklopte sa v mäkkosti tým, že sa oddávate kvalitnej súprave vankúšov. Po celú dobu strávenú v posteli stojí vysoká kvalita plechu za investíciu. Neexistuje žiadny lepší pocit, ako skĺznuť do luxusne mäkkých vankúšov na konci každého dňa. Pozrite sa na vlastnosti, ako je počet vlákien, vlákno, väzba a povrch, aby ste našli hodvábne hladké, odolné plechy. Vyvážte rozpočet tým, že sa rozhodnete pre vysokokvalitné listy a spárovať ich s cenovo dostupnými dekoráciami štýlu.

KROK 3: Nájdite svoju deku

Či už dávate prednosť mäkkosti, teplej  zmesi vlny, ktorá prináša úžitok z mikrovlákien, vezmite si čas na to, aby ste zistili, čo pre teba lepšie.

Zistite si, čo vám vyhovuje.

KROK 4: Kúpte si návliečku na paplón

Transformujte svoju spálňu okamžite novým krytom. Nezabudnite, že posteľ bude s najväčšou pravdepodobnosťou najväčším a najviac pútavým prvkom miestnosti, a tak urobíte z neho hviezdu s poppingovým vzorom alebo zaujímavou textúrou. Pozrite sa na textúry a vzory, ktoré budete predstavovať s pokrievkou. Skúste a uveďte farby farieb v posteľnej bielizni do okolitého spánku. Spárujte ju s koordinačnými európskymi vankúšmi, aby vaša posteľ vyzerala ako stylista.

KROK 5: Vrstvite

Prinášajte svoj navliečku  na prikrývku s niektorými kľúčovými dekoratívnymi vankúšikmi a pokojným hodom, ktorý je potiahnutý cez posteľ. Nezabudnite na kontrastné textúry a výtlačky – nebojte sa vrstviť posteľné prikrývky s prikrývkami a hodom, aby ste pridali útulnú textúru do postele. Milujeme párovanie odvážneho vankúša s jemne textúrovaným vankúšom na dokončenie vzhľadu. Nájdite, aké farby sa zobrazujú v obaloch postele a uvidíte, akú farbu chcete zdôrazniť výberom vankúša!