Dokonalý vianočný stromček

Umelé vianočné stromčeky prešli od zafarbenia na zeleno husací períma v 19. storočí dlhou cestou. V dnešnej dobe si možno moderné umelé stromčeky ľahko zameniť za skutočné.

Umelé stromčeky vytvoria rovnako príjemnú atmosféru na nerozoznanie od živých stromčekov.

Vianočné stromčeky sú symbolom Vianoc. Ale nie každý stromček je vhodný pre každý domov. Vyberte si pravý umelý vianočný stromček pre váš domov a životný štýl.

Prečo si kúpiť umelý vianočný stromček

Sviatočné obdobie je predovšetkým o vážených rodinných tradíciách a zvykoch. Ak ste sa v detstve tešili zo skutočného stromčeka, potom je to asi to, čo ako dospelí uprednostňujete. Okolnosti však nemusia vždy zostať rovnaké a vtedy môžete uvažovať o zmene. Možno máte teraz malé dieťa alebo domáceho maznáčika a máte obavy o bezpečnosť.

Existuje veľa dôvodov, prečo je umelý stromček vynikajúcou voľbou a dekorstudio.sk má pre vás tie najkrajšie vianočné stromčeky.

Aké sú výhody umelého vianočného stromčeka

  • Jednoduchý na údržbu, nevyžaduje takmer žiadnu starostlivosť.
  • Jednoduchý a lacný nákup raz – dva z obchodu dekorstudio.sk
  • Po sezóne ho jednoducho uskladníte.
  • Rýchle a jednoduché zloženie.
  • Bezpečné pre malé deti a domáce zvieratá.
  • Spoľahlivý – každý rok sa tešíte z rovnakého stromu, ale vzhľad môžete ľahko zamiešať novými dekoráciami

Naplánujte si priestor na vianočný stromček

Pred zakúpením vianočného stromčeka – či už umelého alebo skutočného – musíte vedieť, aký priestor na neho máte k dispozícii. Zvážte, či ste tento priestor pre strom už niekedy využili, alebo je to pre tento prípad na tomto konkrétnom mieste prvýkrát?

Nie sú potrebné presné merania (aj keď to môže pomôcť), jedná sa skôr o približný zmysel pre priestor, pretože ten určí, aký veľký strom môžete mať. Umelé stromčeky sa dodávajú s pripevneným podstavcom, nezabudnite však vziať do úvahy výšku hviezdy alebo víly, ktorá pôjde na vrchol vášho stromu.