Dekoratívne sviečky

Či už je to vintage trinket alebo inšpiratívny umelecký výtlačok, naša kancelária (aj naše domovy) sú naplnené popolmi krásy. Ak je tu jedna vec, ktorú nájdete v každej miestnosti, ktorú zdobíme, musia to byť sviečky. Nielen, že sviečky dávajú nádherný výzdobu, ale tiež milujeme, keď máme pri sebe prácu, sledujeme televíziu, pijeme s priateľmi alebo večeru. A pretože sme trochu (ok, veľa) sviečka posadnutá, vždy sme hľadali nové štýly a vône.

To nás privádza k najnovšiemu nájdeniu … dekoračné Sviečky. Tieto ohromujúce sviečky sme objavili pred pred časom a odvtedy sme sa úplne zamilovali. Tieto sviečky prichádzajú v nádherných pastelových miskách, ktoré vyzerajú ako okvetné lístky a s vôňami, i, francúzska levanduľa a divoká ľalia, sa okamžite stávajú novým favoritom. Dekoračné sviečky by mali byť vyrobené zo 100% žiaruvzdornej živice, ktorá je nerozbitná, ľahko sa čistí a je opätovne použiteľná. To znamená, že akonáhle skončíte spaľovaním sviečky, zmení sa na krásnu misku, ktorú môžete použiť na uloženie všetkého, čo chcete.

Takže dnes hovoríme o jednom z našich najobľúbenejších trikov pre dizajn interiéru: zdobenie vášho priestoru sviečkami. Zlomili sme, ako stvárňovať akýkoľvek priestor so sviečkami – od regálov, cez konferenčné stolíky až po stoly na kuchynské dosky. Pozrite sa … A uistite sa, že ste si prečítali celú cestu do spodnej časti, aby ste získali pár svojich vlastných Bijou sviečok!
Na stolíku na kávu …

Ako zdobiť kávový stôl so sviečkami

Veríme, že konferenčné stolíky by mali byť rovnako funkčné a štýlové. Krásne zdobená konferenčná stolička sa dostane do hry, keď po dlhom dni odpočíváte, zabavujete sa priateľov alebo sa jednoducho pozeráte na svoju obľúbenú televíznu show. Na našich konferenčných stoloch nájdete vždy dekoratívny podnos na uloženie sviečok, drobností a čerstvých kvetín a stôl kníh v konferenčnom knižnici s peknou sviečkou. Rôzne sviečky nielen pridávajú sladkú vôňu, ale dávajú tabuľke aj trochu výšky a pridanú farbu.