Definujte svoj štýl

Združovanie vášho štýlu dizajnu je kľúčom k vytvoreniu miestnosti, ktorá naozaj odráža to. Ak to znie ezotericky, nemajte strach: Môžete ľahko identifikovať vzhľad, o ktorý si želáte. Začnite buď rýchlym kvízom, alebo pre podrobnejšiu prehliadku podľa krokov uvedených nižšie, ktoré odporúča expertka pre dizajn interiéru . Potom sa pozrite na príklady štyroch štýlov zdobenia domova, ktoré sme identifikovali, spolu s výberom produktov a nákupnými zdrojmi.

1. Pozrite sa na nábytok. S padom v ruke, prechádzajte z miestnosti do miestnosti a vytvorte dva pravdivé zoznamy: “Love It” “. Katalóg všetko, čo môžete, vrátane umenia – a byť úprimný. “Všetko je založené na tom, ako sa vám veci cítia,” .

2. Zhromažďovať položky, ktoré si ceníte. Skontrolujte hornú časť vášho šatníka, vašu manžetu, regály a potom vytiahnite špeciálne šaty z vášho šatníka. “Zamerajte sa na predmety, ktoré vás urobia krásnym a radostným.

3. Zamyslite sa nad miestami, ktoré milujete, a prečo ich milujete. “Objavte svoj dom snov, ak by ste mohli žiť kdekoľvek,. Potom si premyslite mimo domova: “Ak by ste boli pozvaní na Oscary, čo by ste nosili?” To vás presúva za hranice vášho životného štýlu a rozpočtu a do novej oblasti tvorivosti.

4. Pozrite sa na spoločné vlákna – dizajn, farby, tvary, materiály, vibrácie – medzi veci, ktoré ceníte. Pozrite sa, ktorý zo štýlov zobrazených na tomto mieste si vyberá najviac. Môžete sa ocitnúť v láske k zmesi štýlov skôr ako len jeden; keď sa ponoríte do nasledujúcich miestností, uvedomte si, ktoré funkcie vás odvolávajú. To vám pomôže premeniť vašu chuť na inteligentné možnosti zdobenia.