Čo je to Kigu?

“Kigu” je krátka forma japonského slova “Kigurumi”, to doslova znamená “Animal Character Costume”. Kigus je v Japonsku známy ako “maskovaný pyžam”. Boli tam po celé desaťročia veľmi populárne a nosia sa na ulici, a to najmä tínedžermi.

Kigu bol prvou spoločnosťou, ktorá predávala Kigurumi mimo Ázie. V roku 2009 sme začali v Spojenom kráľovstve iba 300 z týchto úžasných zvieracích kostýmov a priniesli tzv. “Zvieracie kombinézy” vlnu do života s hlasným treskom!

Dnes Kigu partneri s najstaršími a najuznávanejšími výrobcami značky Kigurumi ponúkajú Japonsko. Spolu s vami očarujúcim výberom Kigusa.

Čo robí Kigus jedinečným, je ich forma. Oni visia voľne na tele, takže sú neuveriteľne pohodlné a neobmedzujú pohyb. Môžete si vziať Kigu v priebehu niekoľkých sekúnd, a to aj vtedy, keď nosíte vlastné oblečenie pod ním! Každý zvierací štýl Kigu bol láskyplne remeselnícky s typickými tvárami, kožkami, chvostmi a ďalšími detailmi. Klokan Kigu sa dodáva napríklad s dieťaťovým klokanom v vrecku.

Prinášame neustále nové návrhy na trh a budeme len odpočívať, keď môžeme ponúknuť každému, živému zvieraťu na tejto planéte v tvare Kigu! Ak si môžete myslieť na zviera, ktoré by urobilo báječné Kigu, dajte nám vedieť.