Čiernobiela mágia

Štýlový čiernobielo nikdy naozaj nezmení. Klasické a elegantné, svet interiérov a módy sa znova a znova vracajú vďaka svojmu nadčasovému odvolaniu, takže nie je žiadnym prekvapením, že sme všetci takí fanúšikovia v spoločnosti dekorstudio.sk. Od kobercov až po tvrdé podlahy a koberce, nemôžete pokaziť čierne a biele a myslíme si, že budete príliš!

Faktor wow

Jednou z najzaujímavejších vecí monochromatického trendu je, ako to môže byť opätovne objavená. Všestranná farebná paleta funguje v celej škále vzorov a výtlačkov a my sme obzvlášť zaujatí týmto vyhlásením grécky kľúčový efekt. Tučné, pútavé a nie stenové kvety, navrhujeme, aby ste zvyšok izby udržiavali na minimum, aby ste naozaj nechali podlahu rozprávať.

Zobrazenie podlahy

Len s náznakom marockého vzoru má táto súčasná tlač aj mierny retro pocit. Krásne vzory vytvárajú nádherný detail a urobia každú miestu skutočným rozprávkovým bodom. Plne doplnenie neutrálnej farebnej palety, táto podlaha vyhlásenia by fungovala dobre aj s ďalšími žiarivými odtieňmi pre dramatický vzhľad.

Moderné monotónne

Súčasné a zarážajúce sú len dve slová, ktoré popisujú túto vinylovú podlahu. Vďaka čiernej, bielej a šedej je to určite odvážna podlaha pripravená na vyjadrenie. Táto podlažná podlaha by fungovala najlepšie s čistým a elegantným systémom, doplneným moderným príslušenstvom a ostrými bielymi stenami.

Nová vinobranie

Perfektná kombinácia moderného a tradičného, ​​táto neobvyklá podlaha je určená na rozprávanie! Vinylové podlahy sú obzvlášť vhodné pre kúpeľne a milujeme, ako sa tradičná kúpeľňa pozrie na podlahu. Čiernobiela pracuje perfektne s tlmenými farbami a vytvorí upokojujúcu a štýlovú atmosféru.

Rug príbeh

Pridanie koberec môže okamžite zmeniť a aktualizovať miestnosť. Koberce nielenže dokážu pomôcť s tepelnou a zvukovou izoláciou, ale sú tiež skvelé na vytvorenie “zón” v otvorených priestoroch obývacích priestorov a môžu oživiť aj tie najodolnejšie podlahy. Štýlový čiernobiely koberec vo vzore výkresov vyzerá fantasticky, keď sa používa v miestnosti s žiarivými žltými farbami a sivou šedou farbou.