Chyby pri dekoravaní, ktoré každý robí v obývačke

Pri vstupe do pekne navrhnutého obývacieho priestoru pocítime to hneď: perfektné rozmery dávajú priestor určitú veľkoleposť, plyšové sedadlá nás priťahujú, každé dobre vybavené sedadlo naznačuje dlhé lenivé popoludnie strávené bez toho, aby museli odísť z obývačky … Len ako nádherne usmerňovaný film, dobre zdobená obývacia izba je zároveň pôsobivá a pôsobivá, ale je tiež známa a bezpečná. Pokúšame sa napodobniť túto pozornosť na detaily vo vlastných domoch, aj keď je ďalšou výzvou. Pokiaľ sa snažíme replikovať pocity, ktoré sme zažili v určitých miestnostiach (ktoré sme navštívili a milovali), zvyčajne je to niečo, čo je práve preč.

Návrhári interiérov trávia svoj život štúdiom troch detailov, ktoré robia miestnosť dokonalou. A niekedy to, čo je zlé v našich obývacích izbách, môže byť tak jednoduché ako príliš vysoká maľba alebo nedostatok lampy na úrovni očí. Ak chcete osvetliť najbežnejšiu obývacu izbu, zdobením chýb, ktoré môžu zasiahnuť naše priestory, požiadali sme štylistu, dizajnéra interiérov a obytného architekta, aby zdieľali dekoratívne chyby, ktoré všade všade pozorujú v obývacích izbách. Obývacia izba vašich snov nemusí byť tak mimo dosahu – jednoducho opravte tieto chyby a potom si vychutnajte nový a vylepšený priestor.

Výber nesprávnej pohovky

Dizajnéri súhlasia: Skvelá obývacia izba začína veľkou pohovkou. “Tak často prichádzam do domu a majitelia majú dobrý vkus, ale už majú pohovku, s ktorou chcú pracovať,”. “Nechcú ju nahradiť, pretože to nie je tak staré a nevadí im to. Musel som rozrušovať správy znova a znova, že s takýmto pohovkou by nikdy nedostali miestnosť, ktorú chcú

Z našich klientov opakovane počujeme, ako pohovka, ktorú si kúpili v minulosti, nebola príliš veľká (alebo príliš malá) pre izbu. kľúčom k pohodliu, ale je to tiež dôležité pre to, ako miestnosť cíti a vyzerá. Náš tip pre správnu prácu je venovať pozornosť výške sedacích miest (nízke sedadlo je ťažké dostať sa von a von) a nakresliť nábytok Pred nákupom Nákup na impulz je skvelý pre príslušenstvo a bočné stoly, ale nikdy na pohovku, pretože to môže byť veľmi nákladná chyba. ”

“Aby ste sa vyhli výberu nesprávnej pohovky, držte sa niečoho jednoduchého,”. “Nikto nemá rád jednoduchú pohovku viac ako ja, pretože je tak ľahko štýlový.” Odporúča venovať osobitnú pozornosť kvalite textílie a nadčasovosti tvaru.