Ako zavesiť dekorácie na stenu

Ako zavesiť výzdobu steny

Bez ohľadu na to, či visíte veľký kus umeleckého plátna alebo množstvo menších umeleckých diel, určenie správneho umiestnenia kusu môže niekedy vyzerat skľučujúco. Tu je návod, ako zavesiť umelecké diela, aby sa proces trochu uľahčil, a možno aj zábavu.

Ako zavesiť výzdobu steny a steny
Tipy a triky

Krb je vždy ústredným bodom miestnosti. Pri zavesení umenia cez krb je dobré vytvoriť umelecké zoskupenie približne rovnakej veľkosti ako otvorenie krbu. Jeden veľký kus alebo niekoľko malých kusov, ktoré sa zobrazujú ako jedna jednotka, je skvelým riešením.
Skvelý spôsob, ako otestovať usporiadanie pred kladením kladivá na nechty, je položením všetkého na stôl alebo na podlahu. Premiestnite kusy okolo, kým nebudete mať usporiadanie, ktoré sa vám páči. Umiestnenie kusov na veľký kus kraftového papiera alebo baliaci papier je ešte lepšou metódou, pretože to umožňuje sledovať každý kus a označiť body závesu. Potom papier pásku na stenu a kladivo na nechty. Odstráňte papier a voila!
Vyberte si menšie kúsky pre úzke steny a väčšie umelecké diely plátna steny pre veľké steny.

Stredná časť umeleckého diela alebo zoskupenie umeleckých diel by mala byť na úrovni očí

Vo všeobecnosti zaveste umelecké dielo tak, že stredný bod dielu alebo zoskupenie je približne na úrovni očí; premýšľajte o zoskupeniach ako o jednotke. Napríklad možno budete chcieť zvážiť visí umenie trochu nižšie v jedálni, pretože sedíte, keď sa na to pozeráte.