Ako vyzdobiť miestnosť s červenou záclonou

Červená a hnedá je základom pre bohatú, teplú farebnú schému, ktorá môže do vašej spálne pridať nejaké korenie. Pri zdobení, predmety, ktoré už máte radi, vytvárajú skvelú inšpiráciu, aby vám pomohli vytiahnuť miestnosť. Práca s tým, čo vám tiež pomáha udržať váš rozpočet. Použite svoje červené záclony a hnedé uteráky ako základ, na ktorom si vytvoríte svoj dekoratívny plán.

Farba steny

Maľovanie hnedých stien prinesie do miestnosti teplý a útulný pocit. Tmavé steny môžu spôsobiť, že malá miestnosť sa cíti menšia, takže alternatívou je vybrať odtieň hnedého alebo špinavobieleho krému. Tieto ľahšie neutrály dobre jdou červené a hnedé, udržiavajú teplo v atmosfére, ale robia miestnosť cítiť jasnejšie a otvorenejšie. Pre luxusný vzhľad zvážte zlatú farbu steny. Prípadne prineste chladnú farbu do miestnosti, aby ste ju uvoľnili. Červená a zelená sú klasické farebné kombinácie na zdobenie, pretože medzi nimi je vysoký kontrast. Zvážte maľovanie stien hlbokou, oranžovou tónovou zelenou farbou alebo svetlým a vzdušným odtieňom šalvie. Červená je tu jedna farba, ktorú sa tu nemôžete vyhnúť. Červená je tak vizuálne stimulujúca, že môže byť prehnaná ako stenová farba. Červené záclony budú vyniknúť oveľa lepšie len o akejkoľvek inej farbe.

nábytok

Prirodzenou voľbou, keď máte v farebnej palete hnedú farbu, je drevený nábytok. Stredne až tmavo sfarbené drevo bude vyzerať atraktívne s takmer ľubovoľnou farebnou schémou. Hnedé uteráky udržujú miestnosť väčšinou neutrálne, zatiaľ čo červené záclony a niekoľko ďalších červených akcentov pridáva pop farbu. Červené podtóny v čerešňovom alebo čerešňovom škvrne sú naozaj krásne vyvedené červenými akcentnými farbami. Ak uprednostňujete laminovaný alebo lakovaný nábytok, zvážte, či idete odvážne s červeným nábytkom. Tučný červený nábytok proti neutrálnym hnedým posteľným a stenovým stenami skutočne vyskočí a zachyti oko.

podlahy

Tmavo obarvená drevená podlaha vytvára ideálny základ pre miestnosť s hnedou a červenou farebnou schémou. Pridajte ešte niekoľko šprúbov červenej s červeným kobercom. Získajte koberec, ktorý obsahuje ďalšie farby vo vašej farebnej schéme, ako je zlato, opaľovanie alebo zelená. Vzor rozdeľuje červenú farbu na koberec, takže nie je príliš silná. Je to tiež príležitosť spojiť ostatné farby v miestnosti spoločne. Pre tlmenú atmosféru, hnedé alebo hnedé plyšové koberce zdier do steny poskytnú miestnosti zemný, stabilný pocit.

príslušenstvo

Všeobecnou smernicou pre farby v interiérovom dizajne je to, že ak prinášate farbu do miestnosti, mali by ste ju použiť aspoň trikrát, aby to nevyzeralo ako chyba. Použite svoje príslušenstvo, aby ste priniesli viac farieb, ktoré ste už uviedli do miestnosti. Ak sú vaše červené škvrny v miestnosti minimálne, použite červené tienidlo, vázu červených kvetov alebo umelecké diela s tučným červeným obrázkom