Ako vybrať koberec pre váš domov

Výhody a nevýhody výberu kobercov pre váš domov
Snažil sa rozhodnúť o podlahe? Nič nie je horšie, ako cítiť nevzdelanú o veľkom nákupe. S cieľom pomôcť pri rozhodovaní, tu sú klady a zápory kobercov.

 

1. Koberec je mäkký! Nie je to dôvod, prečo to všetci milujeme? Ak máte deti, koberec je ideálnym miestom na to, aby robili všetky hrubé a bubnové akrobacie, ktoré majú rád (ako ručné stojany a somersaults a kotúče).

2. Koberec je teplý. Nie je nič horšie, ako sa zobudí na zimné ráno, nohy sa dotýkajú studenej dlaždice. Och! Koberec vždy cíti teplý a vyvoláva útulnú atmosféru v každej izbe.

3. Koberec môže byť príležitostný aj formálny. Interiérový dizajn vždy uprednostňuje kobercové podlahy a ak hľadáte príležitostné miesto na usporiadanie alebo obývacia izba, ktorá vás baví, koberec môže urobiť oboje!

4. Pre koberce existuje veľa farebných možností. Prečo robiť koberec štýl vyhlásenia miestnosti?

5. Koberce prichádzajú v mnohých textúrach a štýloch. Chystáte sa pohľad Boho zo sedemdesiatych rokov? Skúste dlhý koberec. Hľadáte niečo modernejšie? Vyskúšajte krátke trvanlivé koberce.

Zápory:

1. Farby sú zle až koberec. Nič nie je horšie, ako keď sa niekto rozlieva na limonádu alebo kávu. Pravda je povedané, koberec nie je ľahko čistý.

2. Koberec musí mať švy. Tieto švy sú oblasťami s väčšinou opotrebenia v čase. Koberce nie sú tak vytrvalé ako ostatné podlahy.

3. Koberce vykazujú svoj vek rýchlejšie ako iné podlahy. Ak budete koberec miestom vysokej návštevnosti, potom váš koberec nakoniec prejaví známky opotrebenia. Je to len prirodzená súčasť kobercovej podlahy.