Ako vybrať dekorácie do okien

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť pre dokonalé okná v tomto šikovnom sprievodcovi.

Najlepšia voľba pre vašu izbu.

Kúpeľňa: Ochrana osobných údajov je zvyčajne najväčším problémom pri plánovaní okenných úprav v kúpeľni. Tienidlá alebo žalúzie poskytujú dostatočné súkromie a môžu byť použité s ošetrením tkanín, ktoré koordinuje so sprchovacím závesom a iným príslušenstvom k kúpeľni. Ak je okno blízko vodného zdroja alebo vlhkosť je problém vo vašej kúpeľni, umývačky sú najlepšie. Drevené žalúzie zvyčajne nie sú dobrou voľbou pre použitie v kúpeľniach.

Spálňa: Mnohé z našich izieb majú koordinačné okenné módy, ktoré im ponúkajú, pre jednoduchý a krásny štýl. Pre ďalšie súkromie používajte žalúzie spolu s koordinačným ošetrením okien, aby ste zachovali ten mäkký dekoratér.

Jedáleň: Veľa miestností s jedálňami je viditeľná alebo je súčasťou obývacej izby alebo inej miestnosti, takže budete chcieť koordinovať svoje okná v móde vo všetkých týchto priľahlých izbách. Blair Home ponúka niekoľko možností s mnohými našimi veľkými programami okenných módov, takže môžete použiť rovnakú tkaninu na vytvorenie súdržného vzhľadu v celej izbe, zatiaľ čo stále je možné prispôsobiť okná s rozličnými rozmermi v týchto miestnostiach. Samostatné formálne jedálne môžu používať podobné okenné módy vo formálnej obývačke.

Rodinná izba: Ak je cieľom lepšie, ošetrenie tkanín pridá jemnosť a teplo, ktoré si prajete. Modernejšia atmosféra môže najlepšie vyzerat pri žalúziách alebo kombinácii žalúzií a ošetrení tkanín.
Záclonové kuchynské závesy

Kuchyňa: Kuchyňa je srdcom domova a mala by odrážať váš štýl a osobnosť. Vyberte si kuchynské závesy zo širokej škály zábavných vzorov a vyzerá … alebo viac podhodnotených neutrálnych farieb a vzorov. Majte na pamäti, že tkaniny používané v kuchyniach by mali byť umývateľné. Žalúzie sú tiež dobrou voľbou, pretože v prípade potreby umožňujú prirodzené svetlo a poskytujú súkromie v prípade potreby.

Obývacia izba: Skôr ako si vyberiete tieto okná módy, musíte zvážiť, aké bude bežné alebo formálne vaše obývacia izba. Drapérie a doplnky v elegantných látkach, ako je starožitný satén alebo bohaté žakárové šaty, môžu miestnosť pozvať, ale formálne. Naše textúrované textílie v tabuľkách, paneloch alebo štýloch s plisovanými štipkami budú mať komfortnú a zároveň módnu vkus v kombinácii s veľkými ozdobnými tyčkami a príslušenstvom. Pútače pomáhajú filtrovať nejaké svetlo a stále udržujú miestnosť jasnú a vzdušnú