Ako správne kúpiť vankúš

V akej pozícii spíte? To pomôže určiť správnu úroveň podpory.


Spím na mojej Najlepšia podpora je
Späť Stredná podpora. To podporí prirodzené zakrivenie hornej chrbtice a poskytuje podporu pod hlavou, krkom a ramenami.
Bočné pevnejšia podpora v niečom, čo obrysy a kolísky hlavy, krku a ramien. Vankúše, ktoré boli navrhnuté pre bočné pražce, majú niekedy klin, ktorý robí strany vankúša pravouhlým.
Žalúdočná podložka, ktorá neodvracia hlavu neprirodzene na obe strany, je najlepšia.
Ako sa vám páči vankúš? To vám pomôže rozhodnúť sa o najlepší typ náplne pre vás.
Chcem, aby vankúš zvážil dobré vedieť:
Prispôsobte si mojej hlave ako mäkký mrak. Prírodné dopĺňanie Zmesi dole alebo dole sú najlepšou voľbou pre vás, ale ak by ste preferovali lacnejšiu možnosť, mohla by byť dobrou voľbou poly-klastrová výplň.
Daj mi trochu odporu, ale cítim sa dosť mäkký. Syntetické náplne Syntetika sú mäkké, ale vo všeobecnosti sa cítia trochu pevnejšie ako dole.
Cítite sa extrémne podporujúce a možno trochu husté. Výplň pamäťovej peny Poskytujú významnú podporu, aj keď sa s používaním trochu zjemňujú. Mnoho ľudí, ktorí mali nepríjemné pocity z nedostatku podpory, sa rozhodli pre pamäťové penové vankúše.
Bojíte sa alergií?

Niektorí ľudia si myslia, že nemôžu používať dolu, ak majú alergie, ale existujú určité kýty, ktoré boli špeciálne očistené, aby odstránili bežné alergény. Ak ste stále znepokojení, rozhodnite sa o výplň, ktorá je syntetická polyskupina, môže byť skvelou náhradou za nadol, ale všetky syntetické možnosti môžu byť považované za hypoalergénne.
Aké veľkosti postele máte?

To vám pomôže určiť, koľko vankúšov budete potrebovať.
Posteľ Minimálny počet vankúšov potrebných
Twin alebo Twin XL Jeden štandardný vankúš
Dvojlôžková alebo Queen Two štandardné alebo queen-size vankúše
Kráľ alebo kalifornia kráľ Tri štandardné alebo queen-veľké vankúše, alebo dva kráľovské vankúše