Ako si vybrať správnu komerčnú podlahu pre vás

Kancelárske podlahy sú vystavené obrovskému opotrebovaniu, dokonca aj v porovnaní s domácimi. Nábytok (najmä kolesá kancelárskych stoličiek) potrestá podlahovú plochu od 9 do 5, a všetky tie rozsypané kávy, šupky na aktovky a ťažké denné kroky nepomáhajú. Škody, ktoré váš kancelársky koberec potenciálne trpí každodenným rokom, si vyberajú najlepšie podlažie pokrývajúce jedno z najdôležitejších rozhodnutí, pokiaľ ide o presun do novej kancelárskej budovy alebo obnovu existujúcej kancelárskej budovy.

Okrem toho musíte vyvážiť vašu potrebu trvanlivých podláh proti nákladom na váš rozpočet a obaja sú v rozpore s estetickým odvolaním – skôr, škaredá kancelária je menej príjemné pracovné prostredie, ktoré nezabezpečuje zamestnancov, klientov a návštevníkov. Význam udržiavania atraktívneho a pracovne sa objavujúceho pracoviska sa odráža v dôkazoch zvýšenej produktivity a lepšej súdržnosti tímov v príjemnejších a veselších zdobených pracoviskách.

Napriek mnohým kritériám, ktoré sa hľadajú pri výbere komerčného koberca vhodného pre kancelárie, existuje široká škála možností – ale pochopenie vašich špecifických požiadaviek vám môže pomôcť viesť k najlepšej voľbe.

Jednoduché čistenie

Chápeme, že kancelária nemusí vyžadovať rovnakú klinickú pozornosť v oblasti hygieny ako podnikanie zamerané na pohostinstvo alebo stravovanie, ale musíte zabezpečiť, aby vaše pracovisko bolo dobre udržiavané a čisté po celý čas. Bude váš koberec nákladovo efektívny na bežné či intenzívne čistenie, ak je to potrebné? Znamená to, že peľ a alergény sa zhromažďujú na povrchu? Zahŕňa oblasť, alebo je to okamžite dostupné z kuchyne? Sú pracovníci povinní jesť na stoloch? Vyžaduje vonkajšie terénne úpravy riziko, že sa bahno bude sledovať vo vnútri?

Nábytok

Kolesové kancelárske stoličky potrebujú dobrú úroveň priľnavosti k práci, no zároveň sa mnohé firmy snažia nájsť cestu od nevýrazného kancelárskeho koberca – potreba moderného vzhľadu ponúka príležitosti na otvorenie interiérov a vytváranie jasných, elegantných kancelárskych priestorov alternatívne povrchy a inovatívny nábytok. Zvýšené využívanie digitálnych pracovných priestorov, prenosných počítačov a všestranné riadenie projektov znamená, že nikdy nebol lepší čas vyskúšať nový prístup k organizácii kancelárií, čo znamená nový nábytok a menšia závislosť od tenkých tkaninových kobercov na podporu kolesových stoličiek.

Značka

Teplé a príjemné, alebo čisté a ostrý? Moderné alebo tradičné? Plyš alebo spartan? Váš prístup k vášmu interiéru, a najmä ku koberci, odhaľuje veľa vašim potenciálnym alebo existujúcim klientom, vašim návštevníkom a dokonca vašim zamestnancom. To nemusí nutne znamenať, že celá kancelária v najluxusnejšom podlahovej krytine vám vyhraje nejaký nový obchod (aj keď by vám mohla získať závideniahodných pohľadov) – znamená to, že identifikujete tie najlepšie oblasti, na ktoré sa chcete zamerať vo svojich kancelárskych priestoroch, aby ste maximalizovali dopad. Pokiaľ váš zákazníci pravdepodobne neuvidia kuchyňu vašej kancelárie, môžete zvážiť prispôsobenie vášho výberu podlahy tak, aby vyhovoval nákladom, alebo vylepšiť koberec v najdôležitejšej oblasti – napríklad v konferenčnej miestnosti.